Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen farmert keressek,...

Milyen farmert keressek, illetve hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy nem találok ideális farmert magamnak. Super Skinny/Skinny farmereket hordok de bajban vagyok a méretekkel a magasságom miatt. 193 CM magas vagyok, de eléggé vékomy testalkatú. Combomon illetve a vádlimon a 40es számozású farmer áll jòl de viszont a szára eléggé fent van. 46os számozású farmer lenne jó de az viszont irtózatosan bō a combomon (Bershkas, Zaras, Pull&Beares gatyákrol beszélek). Hol találhatnék super skinny/skinny farmereket, ami leér a bokámig. Elōre is köszi a válaszokat. Üdv!

2019. márc. 9. 02:09
 1/2 anonim válasza:

Az összes nadrágot, amit láttam már boka fölé érőnek szabják, gondolom divat dolog.

Levi's-ben biztos találsz, bár ott úgy vettem észre, hogy már gyengébb az anyaga. Talán outletek, és hádában, ilyen helyeken ritka méretű,utólsó el nem kelt darabokat is találhatsz. A reserved, gap, zara, farmereit szeretem még. H&M nem, mert kinyúlik!

2019. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár nem a legjobb minőség. De a c&a ban direkv van hosszitott szaru. Csak el kell olvasni rendesen a cimkekekt.
2019. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!