Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiútársaim. Ti hol vesztek...

Fiútársaim. Ti hol vesztek rendes szűk farmert magatoknak? 17/f

Figyelt kérdés
Nem az olyan válaszok érdekelnek hogy b*zis, ne hordjak olyat...

2019. febr. 22. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Én a newyorkerben vettem egy fekete szűk nadrágot, de sajna nem mindig van ez a tényleg teljesen skinny nadrág.

Szeretem, kényelmes, de sajna 2-3 hónapnyi használat után sokat enged, és a vádlim alatt már egyáltalán nem simul a lábamra, pedig nekem leginkább ott lenne a fontos.


Csak hogy tisztázzam, sztem egy szűk nadrág önmagában nem b*zis, attól függ h az adott személy hogyan hordja, és hogyan öltözik hozzá. Amíg nem hajtod fel a bokánál, sztem teljesen jó vagy


19f

2019. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Sehol.
2019. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hmm egy normális válasz az 5-ből :D


Azt az egy rendes választ köszönöm szépen

2019. febr. 23. 09:41
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Én kínaikban szoktam venni, mert kb ugyanaz a minőség mint a New Yorker és társai, csak majdnem fele áron.


Sajnos eredetileg nekem sem minden férfi super-skinny farmer feszül teljesen a bokámra újonnan, de ezeket be szoktuk szűkíteni varrógéppel teljesen passzentosra.

Meg egy számmal kisebbet veszek mindig, ami a boltban épphogy rám jön, így ez újonnan nagyon feszül mindenhol, de pár óra használat után mindig enged az anyag egy picit, és ilyenkor lesz pont jó kényelmes és még feszes is marad mindenhol amennyire kell. :)


Amúgy meg sokszor női farmert veszek, mert ezek sokkal sztreccsesebbek, és szűkebbek is, jobban állnak nekem. Ma már szinte nincs is különbség a női és férfi super-skinny fazon között, inkább unisexnek mondanám ezeket. Fenéken főleg jobban szokott állni a női fazon, mert sokkal jobban mutat. Sajnos a férfi gatyák között soknak trottyos a segge, ami elég gáz egy szűk farmernál.

2019. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%
Tévedsz kérdező, 2 kivételével pont, hogy értelmes válaszokat kaptál.
2019. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Megeleveníteném "értelmes" válaszolóinkat:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak tudd, kik 'uziznak itt orrba-szájba. Igaz, hogy tizenéve 1000-ből 987 fiatal szűk nadrágban jár, és kinéz valahogy, de hát csak van még néhány igazi férfi, aki itt ereszti ki a buggyos nadrágjában felgyülemlett gőzt.

2019. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

"kinéz valahogy" igen kinéz. Baromi röhejesen :D

Egyébként menj be egy plázába és minden boltban csak ilyen nadrágok vannak, persze kiszaggatva és boka fölé érő.

Ha nem találnál, a női osztály is csak ilyenekkel van teli. Manapság már minden úgyis uniszex

2019. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Már miért lenne bu zis a csőnadrág?? Sokkal esztétikusabban néz ki mint egy mindenhol meg gyűrődött undorító bőnadrág.. azért mert a nagy férfiak szerint már fiúnak születni is bu zis :D
2019. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Minden olyan ruha bu zis férfin, ami lányokon jól áll.
2019. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2019. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!