Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vennél melltartót használtan?

Vennél melltartót használtan?

Figyelt kérdés

Eddigis aukciós oldalakon vettem a sajátjaim, annyi kivétellel, hogy mindhármat újonnan (címkésen), mivel a méretemben csak aranyáron lehetne kapni boltban (10 ezer Ft felett).

Most nagyon megtetszett egy, az eredeti ára valahol 10-15 ezer között lehetett, a hirdető lány 3000Ft-ért adná, de nem új, csak újszerű, mivel már 1-2 alkalommal volt viselve.


Megér ennyit, vagy használt darabot nem éri meg megvenni?


2019. márc. 10. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Fehérneműt, fürdőruhát, cipőt soha nem vennék használtan.

Ismerősöm egy drága cipőt vett ugyanígy, arra is azt mondták 1-2x volt hordva, valóban karcmentes gyönyörű állapotban volt, az illető is igényes és ápolt volt a találkozáskor... Csak éppen az első hordás után fél évig kellett kezelni a lábgombát...

Soha nem vennék ilyesmit használtan.

2019. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Melltartóról van szó, az azért nem bugyi vagy cipő.

Illetve a boltban is fel lehet probálni, sok helyen vissza is lehet vinni (igaz, van, ahol nem cserélik)

2019. márc. 10. 12:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Melltartót, bugyit, cipőt sosem veszek használtan. 1 kivétel van. Csak akkor venném meg használtan ha a címke még rajta van, és tényleg egyszer sem használták. Bugyi kivételével.
2019. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézhetem, hogy milyen állapotban van, akkor igen, pláne ha még címkés. Az nem zavarna, ha párszor hordta előttem, hiszen a boltban akár több százan is magukra rángathatják és távolról sem biztos, hogy szép tiszta testre. Kimosnám alaposan első hordás előtt.
2019. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én vettem már, sose volt semmi bajom.
2019. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Első vagyok. Értettem a kérdést, de melltartót sem vennék használtan. Eleve gyanús, hogy ha tényleg kb alig hordta akkor miért adja ilyen olcsón. Ha csak 1-2x veszem föl, akkor nem adom az ötödéért.

Tehát vagy utángyártott és nem eredeti vagy valójában nem csak 1-2x vette föl.

2019. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy vennék, mert fontos, hogy próbálhassak, de ha jó alaposan kimosod szerintem nincs vele semmi baj. Inkább csak a tudat.

Amúgy 10 körül veszek melltartókat, pár évet kibírnak szép állapotban, és kb 2-3 darabot hordok, tehát 10 ezer forintért egy olyan dolgot megvenni, amit nap mint nap hordasz és fontos a kényelem, szerintem nem olyan drága. Gondold el hány egyszer-kétszer felvett ruháért vagy pólóért adtál ki pár ezer forintot (lehet te nem :D de a többség igen)

2019. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa. Pólót is veszek használtan azt is viselem melltartó nélkül, az előző is simán hordhatta úgy.

Bugyit nem vennék az naponta találkozik testnedvekkel, egy melltartónak nem szokása.


Ha használt holmit vásárolsz nem érdemes túlgondolni, hogy mi történhetett vele. Mindenkinek van olyan cucca ami mesélni tudna...

2019. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én soha semmilyen ruhaneműt vagy cipőt nem vennék használtan. Egyszerűen undorodom a gondolattól hogy előttem más hordta. Lehet hogy sznob dumának hangzik de ez van. Inkább veszek olcsóbbat de újat.
2019. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sokat vettem már melltartót, tizenezer Forintosakat 2-3 ezerért. Hibátlan állapotút, esetleg címkéset is, simán ki lehet fogni és sokat spóroltál.
2019. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!