Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kisebb méret választás legyen?

Kisebb méret választás legyen?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm férjhez megy.

Venni akar magának, olyan hasleszorítót. (nem kövér csak van kicsi hasa) Szóval venni akar magának, hogy azzal is simább vonalat érjen el. Nézegettük, hogy hol érdemes venni. Mondtam, hogy a méretét lemérve neki M-s méret kell. De ragaszkodik ahhoz, hogy 1 számmal kisebbet vegyen vagy S méretet. Mert szerinte az anyag nyúlik, és a kisebb mérettel jobb hatást ér el. De én nem értek hozzá, és fogalmam sincs, hogy támogassam ebben, vagy beszéljem le a kisebb méretről, mert abból gondja lesz.

Aki ért hozzá, tudna segíteni? Ha a táblázat szerint M-méret kell akkor tényleg S- méretet vegyen?


2019. márc. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul akar lenni akkor vegye a kisebbet.
2019. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ruhaméret szerinti M méret, hanem az M-es méretre kalkulált karcsúsító. Egyszer felpróbáltam egy L-eset az én M-es méretemre, az is jól összecuppantott :D
2019. márc. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos fel kéne próbálni és akkor úgy is kiderül.
2019. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem, nem.

Ezek az alakformáló cuccok nem úgy vannak méretezve hogy akkorát kell venni amekkora lenni szeretnél. Nem lehet minden határon túl karcsúsítani ilyen módszerekkel a derekat, mert annak légzési nehézség, ájulás vagy akár tartós borda- esetleg idegsérülés lehet a végeredménye. Az M-es méret pont olyan szűk, hogy az M-es méretű ruhákat hordó vásárló kicsit karcsúbb legyen, de a biztonságos tartományban. Ha csak egy kis hasa van, az pont elég is lesz, ha meg több méretet akar "fogyni" arra úgysem alkalmas ez a módszer.

2019. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!