Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik napszemüveg néz ki a...

Melyik napszemüveg néz ki a legjobban ezek közül?

Figyelt kérdés

Férfinek.


1: [link]


2: [link]


3: [link]



2019. márc. 15. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az első sokkal jobb,de ez stilústol,és alkattól fűgg.
2019. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyeneket már 3000-ért is lehet kapni.
2019. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, meg cipőt is lehet kapni a kínaiban 2000-ért.
2019. márc. 15. 10:16
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egyik se tetszik. A márkajelzéstől semmi nem lesz jobb. Ja, akinek a márkajelzés számít... mi meg röhögünk rajtatok. Ennél ALDI -ban, LIDL-ben sokkal mutatósabbakat lehet kapni. Minőségre se rosszabb. Ha összekarcolódik vagy elveszted, veszel egy másikat.
2019. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Második
2019. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt nem a márkáról van szó, hanem a lencse minőségéről elsősorban. Egy Oakley - ray-ban lencséje nem torzít.
2019. márc. 15. 10:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor úgy fogalmaznám a kérdést, hogy melyik néz ki legkevésbé rosszul. Amúgy az ALDI-ban vagy munkavédelmi boltban vett napszemüveg lencséje sem torzít. Sőt — ami nekem van — az utóbbiknak TÜV minősítése van, < 2000 Ft-ért.
2019. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nézd, én se vagyok márka megszállott, de nekem ezek tetszenek. Valamint számomra fontos, a minőségi lencse, sötét lencsében megfájdul a fejem. Na már most próbálj ilyen általad felsoroltakból pl zöld vagy kék színű polarizáltat venni...
2019. márc. 15. 13:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok)elsősórban nem az számit hogy mien szép szeműveg",hanem az hogy jól lássál benne,és neked megfelelő legyen,De ha engem kérdezel akkor (Az első) ami jol nézki,a többi már ne is haragudj,GAGYI.


de neten nézzél szerte bizónyos honlapokon és vegyél olyant ami neked tetszik,ugysem más viseli helyetted.


És a válaszolók is ugy értik,hogy ha (nem azért kell ha nem látsz jól),akkor kapsz szebbeket,jobbakat,a bóltokban.

2019. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még ezt néztem ki: [link]
2019. márc. 15. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!