Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csipog be a farmernadrág?

Miért csipog be a farmernadrág?

Figyelt kérdés

Vettem egy farmert egy kínaiban, mikor kifele jöttem vele akkor csipogott, át nézték plussz le szedtük róla a papírokat és nem találtak benne csipogót utána mikor megin ki szerettem volna jönni akkor szint úgy be csipogtam. Át mentem még 2 üzletbe ahol van ez a "riasztó" féleség és máshol nem csipogtam, csak a kínaiban úgyhogy nem értem hogy miért. Mikor haza jöttem nagyon átnéztem hogy hátha valami papír vagy ilyesmi maradhatott a nadrágon de semmit nem találtam.


Na és a kérdésem az lenne hogy ez miért van és hogy mit tudnék csinálni a gatyóval hogy ez ne forduljon elő legközelebb? Szoktam be járni abba a boltba és nem szeretném hogy újra be csipogjak mert olyan kellemetlen, nadrágot meg persze hordani szeretném:/



2019. márc. 22. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami van benne, általában a címkék közé van varrva a csipogó. Ha kivettétek akkor nincs baj, az máshol is csipogott volna.
2019. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Baràtnőmnek a bershkàs pénztàrcaja csipog be egy két helyen.
2019. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na, még jobban átnéztem a gatyót és egy eldugott kis zsebecskében találtam egy ilyen vonalkódos tapadós cuccot (csatolom) ez lenne az, amiért csipogott?


[link]

2019. márc. 22. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább te megtaláltad, én egyszer pénztárcát vettem ott és mindenhol becsipogott de sehol nem találtam benne ilyet:D
2019. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer az egyik cipőmben a talpbetét alatt találtam meg ezt. Ha nem veszem ki csak úgy kíváncsiságból, sose jövök rá, hogy ott van. Értem, hogy miért dugják el jól ezeket a matricákat, de a pénztárnál azért kivehetnék.
2019. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen azért legalább annyi lehetne bennük hogy a pénztárnál ki veszik.. ki adunk érte egy x összeget aztán meg utána össze vissza csipog.
2019. márc. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!