Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 150 cm vagyok 55kg lány és...

150 cm vagyok 55kg lány és vöröses barna hajam van milyen ruha, és haj lenne nekem a divat szerintetek? és 13 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Nagyon sokat segítenétek!

Köszönöm.


2010. júl. 3. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
szia én is 13 éves vagyok nekem tépetre van vágva barna és úgy váltól 10-15 cm-rel hosszabb barna és dús.az osztályomban sok nak van válig érő tépet haja szóval nálunk ez megy
2010. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Szia, szerintem a tépett haj nagyon gáz, kár egy szép hajat tönkretenni ezzel, ráadásul minden 2. nőnek ilyen haja van. Nekem ami hajban nagyon bejön, az a hosszú/félhosszú egyenes haj elől pedig rövid frufruval. Kislányos és egyben nagyon nőies. A ruha az nagyban függ a stílusodtól, az alakodtól, úgyhogy erről így nem lehet nyilatkozni, viszont a hajszínedhez a zöld, a kék különféle árnyalatai biztos hogy nagyon jól állnának.
2010. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

hát....nemtudom én utálom a divat frizurákat :D

nekem olyan,hogy alapból göndör,és ha kivasalom hátközépig ér.feles frufrum van amit épp növesztek.néha teljesen kivasalom néha csak a frufrum,van hogy csak alul és a frufrut hátra csatolom,oldalt két tincset fonok és azokat meg oldalt csatolom hátra.na én ezt szeretem :)

ja amugy nekem is vörösesbarna ^^

és az egyenes haj már nem menő,csak az emoknál meg ilyeneknél...14/l

2010. júl. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen miért érdekel a divat? a lányok általába azért öltöznek divatosan hogy bejöjjenek a fiuknak és utána jol meghuzathassák magukat... 13évesen nemhiszem h ezt akarod
2010. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hé-hé ne kritizáld a 13 éveseket soknak van esze ilyenkor és pasizni is most kezdenek még kamaszok most kezdenek lenni én is ilyen voltam én is már zerettem a divatott 13 évesen ennyi
2010. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
meg azért is irtam h az oszt.társaim ne piszkáljanak az alakom miatt és télleg bejön egy pasi :) (L)
2010. júl. 7. 23:42
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket!

esetleg ha feltöltök egy képet magamról jobban menne, nem gondoljátok?!?!

2010. júl. 7. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
dehogynem!
2010. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!