Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandál és az a vékony kis...

Szandál és az a vékony kis egyszer használatos harisnyanadrág hülyén néz ki szoknyához?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szandálhoz nem viselünk harisnyát. Legalábbis 10 éves kor felett.


Ha szandált szeretnél felvenni, akkor mezítláb, az lenne a lényege.

Ha olyan az alkalom, hogy harisnya kell, válassz zártabb cipőt.


Amugy milyen az egyszer használatos harisnya? Nejlon mármint?

2019. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Szandálhoz harisnyát soha ne! Nem tudom én sem, milyen az egyszer használatos harisnya, de ha már megkérdezted: igen hülyén néz ki.
2019. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nejlon igen:D
2019. márc. 23. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
2. vagyok. Akkor tényleg ne vedd fel szandálhoz. Sokkal csinosabb egy szoknya és harisnya egy magasabb sarkú cipővel, nem kell tűsarkú, nem így értem, de szandálhoz a dédik hordanak manapság harisnyát szoknyával. De talán még ők sem.:)
2019. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszii😊
2019. márc. 25. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tv műsorban láttam Novodomszky Évát és Damcsák Zsuzsát nejlonharisnyában nyitott orrú lábbelivel! Az egyiken fekete harisnya volt! Ez hogy van? Szerintem tudni kell megfelelő harisnyát választani és semmi gond!
2019. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os ez így van, ahogy mondod! Ha jól választasz harisnyát hozzá, akkor simán lehet. Én ugyan nagyon ritkán húzok szandit, de harisnyát is veszek fel hozzá. Én úgy szoktam, h a lehető legvékonyabb harisnya (7-8den) ami orrerősítés nélküli. Az orrvarrását a lábujjaim, és a talpam közti résbe igazítom, így nem lesz gáz azon lépkedni. És ami a legfontosabb: ilyenkor nagyon oda kell figyelni, h a harisnya árnyalata a lehető legközelebb álljon a bőr árnyalatához (csak mert testszínen belül is jópár árnyalat van)! Én így szoktam, és ha nem kell levenni a cipőt, vagy nem direkt azt figyelik, akkor a legtöbb emnernek fel sem tűnik rajtam a harisnya.

Mondjuk nyilván egy orrerősítéses krepp harisnyával már tényleg gáz lenne, viszont sok esetben teljesen vállalható.


Haha, ezen jót nevettem: egyszerhasználatos harisnya.. :D :D Nem egyszerhasználatosak azok, csak tudni kell velük bánni! ;) Nekem azért átlagban 4-5hordást simán bírnak a harisnyáim, de van olyan is, ami már 10-en felül van. Ha egy használatot bír ki a harisnya, az nem feltétlen csak a harisnya hibája, hanem a gazdájáé is...

2019. máj. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!