Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogyha a barátom...

Yellowhater kérdése:

Mit tegyek, hogyha a barátom olyan színt szeret, amit én nem kedvelek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok elfogadni, hogy ez a kedvenc színe és már az őrületbe kerget ezzel. Amióta vett egy narancssárga színű sapkát, azóta folyamatosan csak a szintén narancssárga adidas pulcsijával akarja hordani, ami egy árnyalattal sötétebb, mint maga a sapi. Szörnyű. Alapjáraton nem érdekelne, hogy mibe van, mert teljes szívemből szeretem, úgy, ahogy van, de egy idő után már marhára idegesítő, hogy csak azt tudja kántálni direkt, hogy engem felhúzzon: „Ez a legjobb szín a világon!”

Abban maximálisan egyetértek, hogy joga van mindenkinek a saját stílusa kifejezésére, ilyen téren én se vagyok régimódi, se befeszült gondolkodású, de az, amit leművel, túl megy minden határon. Pontosabban az én tűréshatáromon.

Véleményem szerint borzalmasan áll neki és én ezt a tudtára is adtam, nem is egyszer, de képtelen megérteni, hogy ez nem az ő színe. Neki tetszik és hordja, amivel nem lenne gond, DE! Már csak dacból felveszi és röhög rajtam, miközben én már agyvérzést kapok ettől az egésztől. Még saját magamnak is nehezemre esett bevallanom, hogy zavar, mert még én magam sem értem miért. Böki a szemem és kész.

Tisztában vagyok azzal is, hogy most ez a fiúk körében is egy trendi szín, de a szépérzékem megköveteli, hogy ellent mondjak. Képtelenség számomra megállni, hogy kiakadjak, bármikor is meglátom rajta vagy ezzel heccel.

Mit javasoltok? Mit csináljak? Ezen már csak a szakítás segíthet?

Kezdek beleőrülni. És kezdem úgy érezni, hogy átvertek... a kapcsolatunk elején ennek a színnek még nyoma se volt, most meg konkrétan ez folyik a csapból is. Tudom, hogy túldramatizálom, de nem tudok vele mit csinálni, ilyen vagyok.

Várom segítségetek.



2019. márc. 24. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, az enyém meg az a szórakozott professzor típus, két pulóvert hord felváltva. Vannak férfiak, akiket ilyennek kell szeretni.
2019. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki, hogy a sok narancsban fideszesnek nézik, esetleg írd is rá a hátára fehérrel, hátha leszokik róla :D
2019. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Fóbiásan gyűlölöm a narancssárga dolgokat. Csak abban jár? Néha kéne azért mást is felvennie. Legalább a pulóvert válthatná. Ha nagyon zavar, akkor mondd neki, hogy úgy nem mész vele sehova, ha ilyen színben pompázik. Nem minden pasinak áll jól a papagáj-üzemmód.
2019. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Fuuh a narancssárga szerintem is borzasztó szín. Bár a másik amitől viszolygok az a piros. Páromnak jól áll tetszik is rajta, de aszín maga akkor is taszít. Nekem pl egyáltalán nem áll jól(kék szem miatt)
2019. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg azt kell mondani, hogy fideszesnek nézik. Egy kultúrember ilyenkor még el is égeti a ruhadarabot.
2019. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!