Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép ez a cipő?...

Szerintetek szép ez a cipő? Egyetemre nem gáz benne járni? 19/l

Figyelt kérdés

[link]


Van hozzá egy ugyanilyen színű farmerkabátom is.:)



2018. júl. 27. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem különösen nem tetszik, de mivel nem én hordom hanem te, neked kell hogy tetszen
2018. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem teccik de nem ocsmány vagy ilyesmi... nyugodtan viselheted ha illik a stílusodhoz.
2018. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, szerintem kényelmesnek tűnik és szép színe van. 😍
2018. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Simán hordhatod, minden copycat évfolyamtársadon ilyen lesz.
2018. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Borzalmasan ronda. Egyetemre meg abban mész, amiben akarsz, amíg van rajtad ruha.
2018. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a színe nem tetszik, a rózsaszín nem az én világom. Maga a cipő tetszik, nekem is van hasonló. Anno egyetemre is jártam hasonlóban, bár az converse volt és fehér. Ha vannak hozzá való cuccaid, akkor szerintem tök jó választás, mert kényelmes, és praktikus, ha sokat kell mászkálni az egyetemen belül. Gyakran hordtam szoknyához, ruhához is harisnyával, ha pl vizsgázni mentem csiniben, de az alkalmi cipőmet nem bírta már a lábam, vizsgák után átcseréltem, és így mentem megünnepelni a sikeres/sikertelen vizsgákat. Soha nem éreztem azt, h gáz lett volna.

Úgyhogy szerintem nyugodtan használd ezt a cipőt egyetemre is, hidd el, látsz majd ott ennél jóval furább dolgokat is! :)

2018. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
61%

Szia! Ha lány vagy, akkor szerintem bőven jó 😁. Egyébként nem lesz "gáz" sőt, szerintem jól is néz ki egy ugyan ilyen színű farmer kabáttal.


14/F

2018. júl. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A színe nem tetszik, a formája igen!
2018. júl. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordanék ilyen cipőt, de ha neked a stílusos nyugodtan viselheted, nem lesz gáz
2018. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rózsaszín nem stílusom, de ha neked igen, szerintem jó, abszolút nem gáz egyetemre felvenni. Nyugi, járnak mindenfélében egyébként, hordd azt, amiben jól érzed magad.
2018. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!