Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki még holnap a csizma?

Ciki még holnap a csizma?

Figyelt kérdés

Ciki ilyenkor az őszies csizma?

Velúr anyagú terdig ero a nyelve gyongyos es elol fuzos oldalt diszcipzaros :)

Szoknyahoz vennem fel

Mit gondoltok,ti ilyenkor meg felveszitek?

10 fok korul lesz napkozben este pedig mar ki tudja..



2019. márc. 25. 18:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%

Irígylem a problémáidat, tényleg!


Miért lenne ciki? Mert Kathyka a 12.-ből azt mondta?

2019. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
93%
Én is még csizmában járok,dehogy ciki! Szerintem ilyen időben még simán belefér. 20/N
2019. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát ilyen közel 20 fokban azért a terdig erő elég ciki. Egy bokacsizma meg oké, bár én már azt sem, de az még nem tűnik fel. Azért egy vastag kabat, hosszuszaru csizma igenis szembe otlo mert már erős túlzás. Ma 15 fok volt, sütött a nap, kellemes idő volt. Semmiképp nem csizmás idő.
2019. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 fokban sem ciki a csizma, inkább furcsa. De cikinek semmiképpen nem mondanám. Ha te azt szeretnéd venni holnap vedd azt, ilyen időben még bőven nem lesz meleged benne.
2019. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Amugy nem teli kabat lesz rajtam hanem atmeneti.

Ma itt 10 fok volt,ahova holnap megyek ott is 13 korul lesz.

2019. márc. 25. 19:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj napokba láttam az utcán téli sapkás, sálas embereket. Jó azon elcsodálkoztam kicsit, mert sütött a nap, de a csizma bőven belefér!
2019. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Én 25 fokig csizmában tolom, gyűlölöm a nyári cipőket. Nem néznek meg, pedig a magyar kegyetlenül gusztustalanul ki tud röhögni, ha ilyen eszméletlen fura dolog történik az életében, hogy csizma.
2019. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 15 fok alatt simán vennék csizmát a harihoz mert nem szeretek fázni. 15 fok felett pedig nem az érdekel mi ciki, mi nem, hanem hogy besülne benne a lábam :D
2019. márc. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom :D

Csizmara esett a valasztas,eleg csalos ido van :)

2019. márc. 26. 10:00
 10/11 anonim ***** válasza:

"pedig a magyar kegyetlenül gusztustalanul ki tud röhögni, ha ilyen eszméletlen fura dolog történik az életében, hogy csizma." :D Tényleg


Én tegnap nagyon korán indultam és hideg volt, téliesebb kabátot vettem fel. Meg is néztek páran, kabáttal a kezemben, délután. Komolyan nem értem valakinek már ennyi elég az ingerküszöbéhez?

2019. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!