Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki manapság férfiként...

Ciki manapság férfiként kalapot hordani?

Figyelt kérdés
30 fele járó, magas, vállas, átlagos kinézetű (minden hiúság nélkül), kopaszodó férfi vagyok. A nap ellen akarom védeni valahogy a fejemet, hogy ne égjen majd le a nyárias időben. A baseball, military sapka nem tetszik, nem vagyok már tinédzser, meg ingben is kell lennem a nap nagyobb részében. Igazából a kalap volna az ideális erre, csakhogy fürdőhelyektől eltekintve én nem igazán látok más férfiakat kalapot viselni. Ismerősök is inkább kinevettek, mikor mondtam, hogy kalapot hordanék ezentúl. :) Mi egyéb más választásom lenne, hogy ne égjen le a fejbőröm, de űrlénynek se nézzenek az utcán?

#férfi #sapka #kalap #viselet #napsüés ellen
2019. márc. 29. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Az a ciki, hogy 30 fele mások véleményére ennyire adsz.

Azt veszel fel, amit akarsz, kész és pont.

2019. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Férfiként?


A nőként írtad volna akkor megértem a kérdést.

2019. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak szokatlan.


Plusz a fedorát manapság eléggé lejáratta az internet, középkorúnál fiatalabbaknál sokan a hipster nyakszakállakkal és Magyarország legnépesebb kisebbségével azonosítják. Bár ha a nap ellen akarod hordani, akkor gondolom úgyis inkább panamában gondolkodsz.


Meg ugye amúgy az sem mindegy, amúgy megy-e a stílusodhoz.


Ha szemellenző nem nagyon kell, akkor még szóba jöhet a barett, ha meg kell, akkor a golf sapka. De ezek sem sokkal népszerűbbek, a kalapoknál.

2019. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyárra ajánlom a zsirardi (boater hat) kalapot, szerintem igazán stílusos tud lenni akkor, ha megfelelő öltözékkel hordod.
2019. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kifejezetten stílusos a kalap viselése nőknél és férfiaknál egyaránt.
2023. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!