Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gáz a rövid szárú farmer?

Tényleg gáz a rövid szárú farmer?

Figyelt kérdés

Mennyire gáz ez egy 22 éves fiúnak? Színes zoknival persze.


Egyesek szerint *homokos*, meg kinőtt ruha látszatát kelti; azt mondják, ne vegyek ilyet.


Ennek ellenére néhány kamaszon látok ilyet.



2019. márc. 30. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól írod, kamaszokon lehet látni ilyesmit. Nem véletlen, elég gyerekesen is néz ki.


Szerintem nem túl ízléses, de egy gyereknek nyilván még el lehet nézni.

Én felnőttként biztosan nem hordanám.


Ha neked tetszik akkor ne foglalkozz vele, hordd nyugodtan. Bár szerintem nehéz komolyan venni egy olyan felnőtt férfit aki így öltözködik.

2019. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy rövidszárú? Ha térd alá ér akármennyire is, akkor felejtsd el. Térd fölött elmegy, bár én azon a véleményen vagyok, hogy felnőtt férfi ne hordjon rövidnadrágot, de 22 évesen még belefér talán.
2019. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.

Felnőtt férfi inkább süljön meg? Csak hogy neked jó napod legyen?

Buta felfogásod van hallod e?


Én nyáron majdnem seggig érőt viselek es érdekes nincs melegem.


F/42

2019. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én napomat a legkevésbé sem befolyásolja, hogy másokon milyen nadrág van. De ha feltesz valaki egy kérdést, hogy ez vagy az "gáz-e", akkor engedtessék már meg, hogy válaszoljak rá a saját véleményemmel. Köszönöm.
2019. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!