Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhadarab kell minimum...

Mennyi ruhadarab kell minimum a változatos öltözködéshez?

Figyelt kérdés

Tehát kombinálható alapdarabokból hétköznapra.


Mennyi nadrág, póló, ing/blúz, szoknya, pulcsi, egyberuha, cipő satöbbi....


2019. márc. 31. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ez engem is érdekelne:)

(bocsi az off ért kérdező)

2019. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Ez relatív.Ha kreatív vagy akkor nem kell sok egyikből sem és szuper szetteket tudsz összehozni,de lehet akár 100pólód is ha mindig csak ugyanazt horodod..Szerintem az a biztos,ha mindegyikbol vagy 5-6db.
2019. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

1 dzseki + 3 felso + 2 also -> legyenek olyan stilusuak, hogy barmelyik felsot fel tudd venni barmelyik alsoval + akar a dzsekit is.

En ezt kovetem, es egy ilyen kis csomagba beletudok tenni pl pulcsit, szoknyat, nacit, crop toppot. Igy ha a dzsekis szetteket nem nezed 6, ha azokat is beleveszed 12 szetted van 6db ruhabol.

Ha csinalsz megegyet, akkor 12 ruhabol 12-24 szettet tudsz kihozni. Ha nagyon minimalis ruhakat akarsz akkor 2-3 ilyen csomagocska eleg is. Persze ekszerek/cipok/kiegeszitok is jok, ha mennek mindenhez egy adott szettben.


Ha melyebben beleakarod asni magad, akkor pl csinalsz 1-2 ilyen csomagot munkahelyre, ha oda mondjuk kiskosztumben, bluzban kell jarni. Oda szerintem boven eleg 10 szett egy honapra. Es akkor mondjuk 1 csomag otthonra telre, 1 nyarra, es ugyanigy 1-1 mondjuk bulizos csomagok :)


Ebben az az elonyos, hogy mindent kihasznalsz “kenyszerbol”, kialakul, hogy mit preferalsz, keves ruhaval megis sok-sok szettet hozhatsz ossze, de mivel mennek egymashoz a darabok, a stilusod toretlen maradhat.

2019. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!