Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a fast fashion...

Mi a véleményed a fast fashion-ről?

Figyelt kérdés

Jó dolognak tartod, hogy mindenki számára elérhetőek az új, divatos ruhák, vagy jobb volt régen, amíg varrták/varratták a ruhákat, és a többségnek sokkal kevesebb holmija volt, mint most?


Mi a véleményed?


kort és nemet is írhattok


2019. márc. 31. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok az ilyen bolt, mindegyikben kb tök egyforma ruhák vannak, és a legtöbben ezért ugyanúgy öltözködnek. A minősége valami elképesztő silány, a Tally Weijles nadrágom 1 hónap alatt kinyúlt, az Orsayban, Camaieuben és New Yorkerben meg sokszor azért nem próbálok fel valamit, mert megfogom az anyagát, és olyan rossz hogy inkább hagyom. Jobban örülnék, ha ebben az árkategóriában több olyan bolt lenne, ahol egyedibb ruhákat lehet kapni, és nem a tinilányok lennének a célközönség. Bár én is az vagyok :D De próbálok egyedibb lenni, sokan tényleg annyira egyformán öltöznek, de mind ebben a fast fashion stílusban, hogy egyértelműen látszik rajta, hogy minden cuccát ott vette. Múltkor vettem a H&M-ben egy felsőt, és a héten már 4 lányon láttam ugyanazt a suliban. Ezért most azt a taktikát követem, hogy ritkán, drága ruhákat veszek, és azt is neten rendelem. Így tuti nem fog szembejönni velem az utcán :D
2019. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Jó dolognak tartom, hogy a legtöbbek számára elérhető, ahogy azt is, hogy az átlagnak sok ruhája lehet és gyakran tudja őket váltani.


N24

2019. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó a ff.

Elérhetővé vált tényleg mindenki számára az aktuális divat.

2019. ápr. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Jó dologbak tartom én is. Így mindenki tud egy adott divatnak megfelelően öltöznödni elérhető áron.


24/L

2019. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Tök jó dolog, hogy mindenki egyforma ruhában szaladgál, és egyedinek érzi magát.


És a legtöbben semmit nem tudnak a ruháik készítésének körülményeiről, vagy ha tudja, azt gondolja, attól nem fog változni semmi, ha ő nem vásárol...


[link]

2019. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Én sosem követtem túlzottan a divatot, nem is szeretem, hogy mindenki ugyanúgy néz ki szinte a tinik közt, de szerintem azért alapvetően jó, hogy az egyszerű embereknek is lehet sok ruhája, mert varrni nem mindenki tud, varrónővel készíttetni meg nagyon drága.
2019. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a divat, a kényelmet szeretem, és azt, ha találok olyan színű pólót vagy szoknyát, amit kedvelek, és nem öregasszonyos. De sokszor nagyon nehéz találni bármit, ami tetszik, mert mindenhol a divatot tolják, és az a tapasztalatom, hogy az olcsó holmi hiába olcsó, ugyanazért az árért egyik helyen egy, másik helyen nágy pólót veszek, de az a négy póló nem is tart fél évnél tovább. Én szeretem a praktikumot és azt, hogy nme mállik szét rajtam a ruha.

Egyik barátnőmnek olyan sok ruhája van, hogy nem fér a szekrénybe, és táskában tartja azokat. Nyilván nem is tudja mindet hordani, csak megveszi, mert olcsó. Aztán megeszik a molyok, és kidobja. Ez az igazi pocséklás.

2019. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!