Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak a divatképeken...

Nylonx kérdése:

Miért vannak a divatképeken mezitláb a cipőben a férfiak? Még az öltönyös képeken is!

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem hordunk zoknit vagy titokzokni veszunk fel csak.
2019. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert manapság mindkét nemnél az a divatos, ha nem látszik ki a cipőből a zokni. Angolosan: boat socks-ként lehet kapni ilyen picike zoknikat, amik a bokát teljesen szabadon hagyják.
2019. ápr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem azért, hanem hogy a zoknit ne reklámozzák, mert az fehérnemü és nem outfit, és a legtöbb márka nem gyárt zoknit, így zavaró, ha idegen márka bekerül a képbe.
2019. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem az a zavaró mikor valaki öltönyben van, alkalmi cipőben és mezitláb a képeken.Értem én hogy a reklámokban mezítláb vannak hogy kifejezzék a szabadságot ,de igénytelen leszaromságot érzek. Más ruházati témákban is lázadást a jó izlés ellen. Bennem undort kelt ha hiányzik a zokni a férfi lábán a cipő fölött.
2019. ápr. 1. 11:04
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Átlátszó nejlon harisnya van rajtuk amit nem veszel észre.
2019. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a koncepció része. Vannak ezek a nadrágok, amik nem érnek le álló helyzetben a cipőig, ezeknél a csupasz boka dívik. Egyébként szerintem is hülyén néz ki, de ez is egy stílus. A hagyományos öltönyöknél maximum üléskor látszódik ki a boka, itt viszont minél hosszabb zokni kell, hogy ne látszódjon ki bőrfelület.
2019. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Mert van ez a szánalmas divat. Egyébként tényleg mezítláb vannak, mert soha 1 mm sem látszik ki. Gyönyörűek öltönyben a szőrös lábukkal, csontos bokájukkal. A cipő széle meg vágja a bokát.
2019. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi a baj a szőrrel?

Mikor volt kérdés hogy férfi szőrtelenítsen avagy sem akkor szinte mindenki egyöntetüen ellene volt mivel nem férfias a csupasz láb, most meg zavaró ?

2019. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem a szőrös láb zavaró, hanem az öltönynadrágból kilógó szőrös láb. Ütik egymást, mint Klicsko meg Joshua.
2019. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, de ha le lenne szedve akkor nem lógna ki!

De amúgy ha férfiról beszélünk akkor pont hogy passzol az egyenruha meg a szőr.

Miért kéne dugdosnia? Ha csupasz a láb az a baj, ha szőrös akkor meg az..

2019. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!