Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most kényelem vagy igénytel...

Ez most kényelem vagy igénytelenség?

Figyelt kérdés

Sok nőt látok, akár fiatalokat is, kifejtetten kinyúlt agyonmosott cuccokban járni, akár retkes sportcipőben mellette.

Kifejezetten férfiasan akár öltözködve, zéró nőiességgel.

Max kényelemből teszik ezt, akár irodai munkakörbe is ezt látom.



2019. ápr. 3. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

A retkes cipő igénytelenség.

Most divatosan a bővebb ruhák, nadrágok is, felsők is, kabátok is. Erre gondolsz? Vagy valóban kinyúlt cuccokban járnak?

Én nem nagyon látok ilyet. Jellemzően normálisan ápoltak az emberek. Az a ritkább, hogy valaki feltűnően igénytelen.

2019. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

A piszkos cipő igénytelenség, bár az is lehet, hogy tisztában indult el otthonról, csak útközben szennyeződött be.

A kinyult ruhák lehetnek penzhiany miatt is. Nagyon drága lett az öltözködés, sok fiatal ismerősöm nem tud új ruhákra költeni a sok más kiadás mellett.

A stílus meg mindenkinek a saját dolga. Ha egy nő kényelmes, laza cuccokban jár, az az ő dolga, nem gáz szerintem. Az se jó, ha feszeng egész nap, mert nem az ő stílusa

2019. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Eléggé helyzetfüggő. Ha épp túrából jövök haza, én is így nézek ki a tömegközlekedésen, de 30 km után pont letojom, hogy ki mit gondol... :))

Operába így menni viszont igénytelenség.

2019. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A koszos cipő az igénytelen. Még a szakadt ruha is.

A bő, kinyúlt, agyonmosott ruháknak pedig lehet oka hogy azokat szereti az illető, vagy épp sokat kell fogynia, de nincs rá pénze, hogy pár méretenként ruhatárat cseréljen. Esetleg szimplán nincs pénze túl gyakran ruhát venni, vagy nem szeret ruhákat venni, és ha lehet kerüli. Gondolkozz el ezen.

Nem kell senkit elítélni pusztán a ruhái alapján, nem tudod mi van a háttérben. Amúgy meg magánügy, hogy ki mit hord. Ja, és nem mindenki divatmajom, hogy folyton a legújabb trendek szerint öltözködjön. Van akit ez szimplán nem érdekel. Én is nőként sportcipőben és farmerban érzem magam a legjobban. Sokan vannak még így.

2019. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!