Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet, hogy Gardróbcserén...

Hogy lehet, hogy Gardróbcserén használt ruhákat tök drágán árulnak?

Figyelt kérdés
A poén, hogy meg is veszik. 7-8 ezerért árulnak sima plázamárkákat és látom, hogy hamar meg is veszik. Látatlanban, netről, de ami a lényeg, hogy használt cuccokat.
2019. ápr. 3. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Itt az a kérdés, hogy te miért adnád olcsón, ha van olyan hülye, aki drágán megveszi???
2019. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Azert attol fugg, mennyire hasznalt. Pl. pofatlansag eredeti aron arulni meg egy cimkes darabot is - hiszen ha kihozod a boltbol, mar reg nem er annyit. Ez esetben korrektnek tartok egy valahany szazaleknyi kedvezmenyt ra. (Hadabol beszerzett cimkes ruhakat most hagyjuk ki ebbol.)

De azt nem ertem, hogy egy tobbszor hasznalt Zara ruhat hova a pichaba tesznek fel majdnem ugyanazon az aron, amikor nagyjabol meg tudod allapitani vagy nezni honlapon, hogy az adott vonal (ertem ugy, hogy TRF, Zara Woman) darabjai mennyibe kerulnek.


Egyebkent sok a fillerbaszo, foleg a vasarlok koreben. Habar en is tudnek meselni mindket taborrol...

2019. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Gyanítom azért mert úgyis lealkudják tehát ha sokért rakja fel akkor kb annyit lealkudnak belőle amennyiért szeretné adni.
2019. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz a GCS élet. Van egy szoknyám, átlag plázamárka, 12000 Ft volt, egyszer volt rajtam, 7000ert van fent, a kutyának nem kell.

De raktam fel ruhákat 1000Ft/db áron is, még abból is alkudni akartak, meg engedjem el a postaköltséget, stb, napokig rabolták az időmet ilyenekkel... Es nyilván én vagyok a bunkó, ha nem teszem meg.

Eredmeny: leszedtem azokat a dolgokat, amiket szívesen adtam volna baráti áron, nekem erre nincs időm és energiám. Maradtak azok, amiket nincs szívem eladni olcsón, annyira szépek, semmi hiba nincs rajtuk, szinte teljesen újak, igazából 7-8 ezerért is nagyon korrekt, ha valaki épp olyat keres, ha meg nem kell senkinek, hát így jártam, akkor nézegetem a szekrényben.

2019. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Van aki el van szállva kicsit, az ilyeneknek nincs is eladása hidd el, nem tudhatod, hogy végül mennyire alkudták le, hogy eladta, vagy lehet, hogy csak megjelölte, hogy eladta.. Nagyon régóta használom a Gardróbcserét és több mint 500 eladáson vagyok túl! Ez pedig azért lehetséges mert korrekt áron raktam ki mindig mindent, így hamar lecsaptak rá. Én is jól járok mert szabadulok a felesleges ruháktól és a vevők is jól jártak mert olcsón jutottak szép ruhákhoz.
2019. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Teljesen egyetértek veled. 😊
2019. ápr. 12. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert lehet ő is drágán vette, és 1-2 ezerért kínais cuccokat árulnak gardróbcserén is.


Ha mondjuk bolti ár feléért adja, úgy még jó. De én is elég sokszor látok olyat, hogy még drágábban adja, mint amennyi a boltban.

Sokan megveszik szezon végi leárazáskor a ruhákat a boltokban, és teli árban felrakják, hogy nyerjenek is rajta.

2019. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!