Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok szerintetek mennyire...

Lányok szerintetek mennyire vonzó a western stílusú öltözködés?

Figyelt kérdés

Elsősorban 20-30 év közötti lányok véleménye érdekelne, hogy vonzónak találják-e ezt a stílust, vagy ha meglátnak egy srácot itt Magyarországon western kalapban csak hülyének nézik, hogy ez is eltévedt. És igen tudom, hogy sok függ attól ki viseli, de próbáljunk elvonatkoztatni és magára a stílusra fókuszálni. Ez érdekelne, előre is köszönöm a segítőkész hölgyek válaszát.


Itt van pár kép az egyik kedvenc zenészemről hogy demonstráljam nagyjából milyen stílusra gondoltam, hogy ha hirtelen nem tudnád elképzelni:

[link]

[link]

[link]

[link]



2019. ápr. 4. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem bejön, de ahhoz olyan pasi is kell.Egy városi hülyegyereken idétlen, viszont ha valakinek ilyen az életmódja, tehát mondjuk lovász, vagy gazdaságban dolgozik, tehát nem puszta külsőségről beszélünk, akkor nagyon is tetszik.
2019. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Mondjuk azt nem értem, hogy ha mondjuk ilyen country/western folk zenei ízlésem van, és szeretném ezt kicsit külsőleg is kimutatni, de mivel városi vagyok és nem lovász akkor az már idétlen lenne? Nap mint nap látok srácokat pl kosaras cipőben utcán pedig nem is kosarasok és arra senki egy szót se szól, akkor ez miben más?


Ja és ne érts félre nem kötekedni akarok csak ezek a kérdések így felmerültek a válaszodat olvasva. Még egyszer köszönöm a választ és azt, is hogy kifejtetted a véleményedet és nem csak egy rövidke választ gépelt ide. Legyen szép estéd, első válaszadó!

2019. ápr. 4. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem vagy több 17-nél.
2019. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, jóval több vagyok, azért mert itt teszek fel kérdést már csak 15-17 éves lehetek...
2019. ápr. 4. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, azért remélem, hogy csak 17 vagy, mert farsangi jelmezben akarsz járni.
2019. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez már milyen sudár ostobaság. :D

Hiszen a fele jelmezben a farmerban jár egy ország...


(A többi meg nem is western, ez a műbőr mellény meg a betét nélküli ing)(a kalap az egyetlen, ami nem hétköznapi viselet)

2019. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tetszik, vidéken. Budapesten erőltetettnek érezném a kalappal együtt. Ellenben egy wesco csizma, egy farmerrel és egy western inggel nagyon is vonzó tud lenni számomra.
2020. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na még ez a wesco szó...
2020. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!