Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan hogy nincs rám...

Létezik olyan hogy nincs rám jó napszemüveg?

Figyelt kérdés
Régebben mindig "wayfarer" szemüveget hordtam és egy jó pár évvel később szembesültem azzal hogy elég hülyén nézek ki benne. Utána nem hordtam egy darabig napszemüvegeket és nemrég elkezdtem a párommal/barátnőimmel próbálgatni őket és mindegyik nevetségesen állt (nem csak szerintem hozzáteszem). Létezik hogy olyan szerencsétlen fejem van hogy nincs rá jó szemüveg?
2019. ápr. 4. 22:17
 1/2 anonim válasza:

Először nem ártana ha behatárolod, hogy milyen fejalakod van (kocka, ovális, kerek, szív) és ahhoz illően választasz. A neten rengeteg ajánlás van fejalakok szerint.

Mellesleg tudtommal az aviator napszemüveg az jól áll mindegyik fejalakon.

2019. ápr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kicsit hosszúkás, vékony arcom van, "franciás" orrom, vékonyabb szám.


Azt a fajta szemüveget is próbáltam, de egy 60 éves alkoholistára hasonlítottam benne :(

2019. ápr. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!