Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis lányok! Ti most április/...

Gimis lányok! Ti most április/májusban milyen összeállításokban szoktatok járni suliba?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Általában tehát heti 3x biztos így megyek

Fekete térdnel kivágott nadrág

Fekete sima hosszú ujjú

És egy rövid szörmés kabát

Vans cipő

Meg az elmaradhatatlan napszemüvegem, és az órám :D -tudom nagyon "egyedi", de egyszerű és imádom

2019. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Fekete farmer vagy bőrhatású nadrág, mintás ing vagy blúz, bőrcipő, néha veszek fel zakót, és persze óra, karikafülbevaló, gyűrű és nyaklánc. +mostmár lassan napszemüveg.
2019. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Amíg ilyen hidegebb, esősebb idő van egy átmeneti bokacsizmát használok, aztan ha jobb idő lesz színes tornacipőket szoktam. Általában kék vagy fekete farmert hordok feliratos pólóval vagy egyszínű illetve mintás hosszú ujjú felsőkkel. Pulcsikból is elég egyszerűek vannak, a legtöbb cipzáras és kapucnis. Ha csinosabban akarok öltözni harisnyát veszek fel, farmer vagy kordbársony szoknyát, blúzt és kardigánt esetleg egyberuhát (nem tudom mi a neve annak a ruhának ami kicsit vastagabb anyagú, hosszú ujjú, viszonylag alakkövető és kb combközépig ér, de pár ilyenem is van, ezt általában leggingssel hordom suliba). Meg most amíg még nincs nagyon meleg egy fekete bőrkabátot hordok. Kiegészítőkkel szeretem inkább feldobni a ruháim, pl látványosabb statement nyakláncokkal vagy gyakran betűröm a pólóim a farmerba és valamilyen érdekesebb övet teszek fel hozzá, de van pár egyedibb hátizsákom is. Ezért is szeretem jobban az egyszerűbb ruhadarabokat, mert így van valami érdekesebb az összeállításomban a kiegészítőkkel, de mégse öltözök túl kirívóan a suliba.
2019. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
legging croptop
2019. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!