Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Furcsa, ha valaki hamar...

Furcsa, ha valaki hamar lecseréli a hosszúnadrágot rövidre?

Figyelt kérdés
Szóval kicsit jobb idő van, napsütés, 15-20 fok és már rövidnadrágban járkál odakint
2019. ápr. 7. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi köze hozzá, hogy ki mit vesz fel?
2019. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát nekem csak azért furcsa, mert én biztosan fáznék még úgy, és megállapítom hogy az az ember igazán nem fázós, de amúgy nincs semmi baj vele :)
2019. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam már többször a napokban, nem gondoltam semmit. Megállapítottam magamban, hogy én még megfagynék rövidnadrágban/harisnya nélkül (nő vagyok), de a férfiak biztos edzettebbek🙂. Amúgy miért lenne furcsa?
2019. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Igen, elég furcsa ha valaki felnőtt ember létére rövidnadrágban lófrál, mint egy kisiskolás.
2019. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ez a hőscincér típus, ezek, ha napközben 15 fokot mondanak, akkor ha reggel 2 fok is van, akkor is rövidben mennek. De persze érdekes módon december-januárban 2/15-nél nem, szóval következetesség az 0.
2019. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az emberek sokszor nem az időjáráshoz öltözködnek, hanem a hónaphoz.


Április van? Oh, hát akkor rövid nadrág time! Irány a strand, hajrá Zamárdi.


Közben meg 10 fok van. De nem baj, az orvosnak meg a gyógyszeriparnak is valamiből meg kell élni. :) Az ilyen lükék kiváló alany erre, akik 10 fokban ujj nélküli pólóban nyomják, vagy rövidnadrágban, csak mert a naptár már azt mondja, hogy április, meg kisütött a nap.


Akkor már biztos jó idő van, nem? Majd lejön a napos részről, be az árnyékos szeles részre, és majd keményedik a bimbi, meg összemegy a bré. Integet már a házidoki. :D


Sosem értettem az ilyen vagány srácokat meg lányokat. Megmutatjuk a világnak? Vagy már nagyon nagyon várják a tavaszt, nyarat, jó időt? Önmaguk (és idővel közvetlen környezetük) egészségét kockáztatva? Jó, nyilván megfázásról beszélünk, de az ilyenek szoktak bemenni dolgozni úgy, hogy lázasak, taknyuk nyáluk egybefolyik, köhögnek, stb. Mert ők erősek, nem mennek orvoshoz, nem maradnak otthon, és amúgy is, április van, jó idő.

2019. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz senki beteg, hogy szabadon van a vádlija vagy a karja hűvös időben.
2019. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!