Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az nagyon hülyén nézki, ha...

Az nagyon hülyén nézki, ha pár mérettel nagyobb felsőket hordok, mint amire szükségem lenne?

Figyelt kérdés

Utálom a felsőtestem. Nagyon. És el akarom rejteni. Elvileg nincs okom rá, mert nem vagyok nagyon kövér, és főleg lábra hízok, de én nagyon rondának látom magam testhezálló vagy akár normál felsőkben is.

Ezért leginkább oversized meg lógós dolgokat szeretek hordani.

De a múltkor hoztak haza egy pólót a méretemben (M-es) és bár mindenki szerint jól nézett ki, szerintem olyan voltam benne, mint a húsvéti sonka. Kicserélték L-esre, és bár nem rossz, de még mindig, mintha túl rövid és kicsi lenne.

Még 1 vagy 2 mérettel nagyobb kéne legyen, hogy komfortosan érezzem benne magam.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ez csak az én hülyeségem, és más szerint nem nézek ki ennyire rosszul, de valahogy nem tudom meggyőzni magam erről😅

Szerintetek mit csináljak?

17/l


2019. ápr. 7. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyenkor tenyleg sokat tud segiteni, ha egy ismeretlen mondja meg neked az oszinte velemenyet. Kuldj egy kepet es en teljesen oszinten valaszolok. Ha tenyleg nem all jol, megmondom, de nagyobb az esely, hogy valoban csak a te "hulyeseged"...de legalabb kapsz egy objektiv velemenyt. Persze, ha nem akarsz megertem. :)
2019. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen segítek':)
2019. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem a bővebb fazonú felsoket. Szerintem semmi baj azzal ha a bővebb felsoket szereted csak a nadrág legyen szűkebb szárú.
2019. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
Megmondom őszintén, igen, legtöbb esetben hülyén néz ki. Nekem gyerek és tinikoromban mindig 1-2 számmal nagyobb pólóim voltak mert anyám akkorát vett mondván hogy ha növök is jó legyen (12 éves korom óta nem nőttem amúgy de ez nem tűnt fel neki). Állati hülyén néztem ki főleg hogy sovány vagyok. Később meg azért hordtam egyenes szabású (de már megfelelő méretű) pólókat mert azt hittem hogy abban nem látszik annyira a soványság. Utólag láttam be hogy azokban is hülyén néztem ki. De ez alakfüggő, lehet hogy neked jobban áll az 1 mérettel nagyobb, meg nem mindenki szereti ha feszül rajta a felső.
2019. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Képet nem nagyon szeretnék küldeni, de nagyjából el tudom mondani, hogy nézek ki.

165 cm vagyok kb 70 kg-val.

A feleslegem nagy része a fenekemre, és a combomra koncentrálódik, de szerintem vaskosak a karjaim és nagy a hasam.

A melleim közepesek (80B-s méret), ehhez van egy elég vékony derekam és egy szerintem nagyon széles csípőm, és család szerint "súlylökő/gerelyhajító vállam" (vagyis az ilyen széles, és szögletes).

A vállamon kívül viszont kb minden kerek rajtam, mintha körzővel rajzoltak volna.😓

2019. ápr. 7. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Van, amikor igen.
2019. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni és hamarosan szépen fog állni rajtad minden.
2019. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha lefogynál 10-15 kg-t akkor jól állnának a ruhák... bő ruhákban is látszik, ha valaki kövér
2019. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nehéz megítélni így, látatlanban. Egy lezserebb ruha "jótékonyan" elfed, de több számmal nagyobb valószínűleg inkább jóval nagyobb túlsúlyt sejtet mások számára: emiatt valószínűleg inkább előnytelen neked.


Érdemes lenne a problema gyökerét kezelned es formába hoznod magadat. Lehet, hogy ez nem egyszerű, lehet, hogy sok dolgot kell másként csinálnod, mint az eddigi életedben, de kezdj bele: megéri. (És ezt abszolút nem cikizésként, hanem jóindulattal írom) Most megvan a lehetséged, hogy apranként, néhány év alatt vonzó fiatal lány váljon belöled, akinek csak emlék az ilyen problema.

2019. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy pont most próbálok fogyni, eddig 2-3 kg ment le nagyjából 2 hét alatt.

Nagyjából 60 kg szeretnék majd lenni.

2019. ápr. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!