Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord minden lány magas...

Miért hord minden lány magas derekú farmert?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ítélkezni, mindenki azt hord, amit akar, és azt is tudom,hogy most ez a divat, de azt veszem észre, hogy nagyon kevés lánynak állnak jól ezek a gatyák.

2019. ápr. 12. 17:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkorom óta csak a magasított derekú nadragokat szeretem. Ezerszer kényelmesebb, nem lóg ki a bugyi ha lehajolok, telen nem fagy le a vesém, nem kell külön derékmelegítő. Annó nagyon nehezen találtam mert akkor mér a csípőnadrág volt a divat. Én örülök neki, hogy lehet kanpni bőven. De mivel sima felsőket hordok, nem tűröm be őket soha, így nem is látszik.
2019. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
61%

Mert nem lehet mast kapni a boltokban.

En nem is tudok ilyet hordani, mert ami csipoben passzol, az derekban nagy, nem az en alkatomhoz van kitalalva (mondjuk annyira nem is tetszenek. Igazabol miota egyeduralkodo a tudogatya a boltokban, azota csak szoknyat vagy cicagatyat hordok. Remelem par ev, es visszajon legalabb egy kicsit a csiponaci. Legidealisabb nyilvan az lenne ha minden fazont lehetne folyamatosan kapni.

2019. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom, remélem, sokáig divat marad.

Sokkal jobban áll, mint a csípőnadrág, mivel széles csípőm van és vékony derekam. Szerintem sokan vagyunk még így, optikailag is előnyös, meg kényelmes is.

Korábban is ilyet szerettem hordani, de nehéz volt találni.

2019. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%

Amugy a legtöbb boltban van csípőnadrág is.

Legalábbis, én szoktam látni "regular waist" és "low waist" nadrágokat is (C&A, Tally)

2019. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
17%

10-es

hát pl, hogy gömbölyű seggből, téglalapot csinál:

[link]

Ez is milyen cuki már:

[link]

Szánalmas:

[link]

"Szexi" short:

[link]

2019. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
9%

A nadrág a lábra való, azért nadrág. Nem pedig a törzsre.

Ők ezt nem tudják:

[link]

[link]

2019. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
80%

Azert mert valakinek nem all jol, ez meg nem a magas dereku nadrag hibaja😂🙏🏿

Sok elonye van, mint mar emlitettek nem fazol fel derek tajon, ha lehajolsz nem villan a bugyid.... nem minden alkatra van de nem is kotelezo ezt hordani!

Vannak csipo nadragok is a boltokban. (H&m, new yorker biztosan !!)

2019. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes, majd nyáron a 40 fokban mégsem fogja őket zavarni, hogy "melegít derékban". Szóval, hagyjuk a "praktikus" indokokat, nyilvánvalóan egymás majmolásáról van szó. Felőlem majmolják, de attól még ez most idétlen, majd letelik az 5 év, aztán megint mást hordanak és még jól meg is indokolják, hogy milyen hátrányai voltak a magas derekúnak és azért váltottak.
2019. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
66%
Nevetseges vagy, utolso
2019. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nevetséges, amit ezen tudnak egyesen hisztizni... Egyrészt engem pont nem érdekel, hogy ki mit hord. Másrészt pedig tényleg lehet kapni normál nadrágokat, vannak csípőnacik is és azért a magasított deréknak is vannak fokozatai (egyáltalán nem hónaljba vágó tüdőgatya az összes). Én személy szerint ezerszer jobban szeretem ezt, mint a normál fazont. Szerintem sokkal kényelmesebb és az én alkatom számára előnyösebb is. Körte alakom van, nagyobb a fenekem és a csípőm, itt központosul rajtam a felesleg is, ellenben keskenyebb a derekam és ezt nagyon szépen megmutatja. Ez akkor is érvényesül, ha nem tűröd be a felsődet, sőt formálja is az alakod. Én úgy gondolom, hogy ebben egyetértenek a hasonló alkatú lányok/nők, de akár még azok is, akik amúgy tök jó testalkattal rendelkeznek... Én pl. csípőgatyát kizárólag övvel tudtam hordani, különben folyton csúszott (bár még így is mindig bennem volt a mozdulat, hogy fogtam, húzogattam, mert egyszerűen nem éreztem biztonságosnak és nem akartam, hogy bármim is kilátszódjon) és, ha biztosra akart menni az ember, akkor azért úgy vette fel, hogy rendesen passzoljon és a lehető legjobban tartsa magát... na nekem ez ilyenkor mindig bevágott, kis hurkákat eredményezve az oldalamon. Oké, rajtam valóban van felesleg, de még az 50 kg-os testvéremen is láttam a hurkácskákat, mert ez egy olyan terület, ahol azért sok nőn van egy kis párna, "love handle". Szerintem ez nem túl esztétikus, viszont a csípő vonala már talán több nőnek előnyösebb.
2019. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!