Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zakó mellé fekete farmer?...

ISW kérdése:

Zakó mellé fekete farmer? Öltöny ez már?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne: Bankettre készülök, viszont a nadrágot nagyon nem szeretem, mert bő a szára... úgy amblock mindegyiknek és számomra nagyon unkomfort az egész, egyszerűen nem érzem jól magam benne. A zakó, mert ing teljesen rendben, de ahogyan kinézek a nadrággal, az valami förtelem. Én alapból szűk farmerokat hordok (skinny).


Szerintetek belefér, hogy a zakóhoz egy fekete farmert húzok? Ha igen, mellé milyen cipőt / színű zakót vegyek fel?



2019. ápr. 19. 21:53
 1/4 anonim válasza:
77%

vannak olyan öltöny nadrágok amelyek direkt szűkítettek,válassz inkább olyat szerintem

[link]

(skinny fit suit trousers)

2019. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Az öltöny szigorúan zakó, hozzá azonos anyagból készült nadrággal.


Keress olaszt típusú öltönyt, azok testhezállóbbak.

2019. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még a kérdés:

- ha nem túl hivatalos az esemény, akkor még elmegy a fekete farmer is szerintem, de csak akkor ha nem koptatott, szakadt stb. tehát sima fekete. Elegánsabb fekete bőr cipőt vegyél hozzá. Ing szigorúan betűrve, lehetőleg övet is vegyél (cipőhöz színben illőt), nyakkendőt viszont farmerhez inkább ne.

- ha nagyon formális az esemény, akkor viszont elengedhetetlen a szövetnadrág, de ahogy előttem írják, létezik ilyenből szűkebb fazonú, testhez jobban simuló is, Zarában, H&M-ben pl. lehet kapni.

2019. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok! :)


U.i.: egy bankett (végzős hallgató vagyok) azt hiszem elég hivatalos.. ti mit gondoltok?

2019. ápr. 21. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!