Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alsó osztálybelinek evidencia,...

Alsó osztálybelinek evidencia, hogy mackót meg sima pólót stb. kell hordjon?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömmel vitáztunk azon, hogy szerinte egy "prolinak" gáz visszafogottan elegánsnak öltözni(sima ing, hozzávaló nadrág, bőr cipő, nem luxus), mert "ki fogják röhögni"...

Szerintem ez marhaság. Az úgyis látszik, hogy valaki magához képest igényes a társadalmi helyzetétől függetlenül, vagy tehetősnek akar látszani.


2019. ápr. 20. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség. Attól, hogy nincs sok pénzed, még nem kell elhagynod magad, kevés pénzből is fel lehet öltözni igényesen. Nem is értem a barátodat...
2019. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy #1. írta 👌
2019. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez kb. garantálja is, hogy alsó osztálybeli proli is marad. Mások is úgy állnak majd hozzá, ahogy ő áll magához. Az ismerősödnek valószínűleg semmi ambíciója, vagy ha van is, jól titkolja, és ez karrier és párkapcsolati téren is alapos hátrányt tud jelenteni.
2019. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem exem apja jelentette, ki hogy az intelligencia az anyagi helyzettől függ. Az is nagyon kemény volt.
2019. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Aki ezt mondta, nem igazán gondolkodott, szóval ő maga sem lehet annyira intelligens, mivel pl. nyerhet, vagy örökölhet is valaki vagyont, de attól még nem lesz automatikusan intelligens, művelt, ha előtte nem volt az...


Nem kell ahhoz vagyon, de még iskolai végzettség sem papíron, hogy valaki művelt, intelligens ember legyen. Sok olyat tudok, akinek diplomája van, meg vagyona, de nem túl acélos fejben.

2019. ápr. 20. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Attol, hogy valakin nincs armani szett, meg lehet hogy milliokat keres.

Nem a ruhatol fugg.

2019. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval.Nem véletlenül készítenek az elérhető árkategóriás boltok is ilyen ruhákat,szerintem egy Zara manapság teljesen megfizethető.
2019. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!