Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha nem mindig veszek fel...

Gáz ha nem mindig veszek fel melltartót?

Figyelt kérdés
pl otthon, vagy ha csak elugrom a boltba.

2019. ápr. 20. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Otthon nem baj szerintem én azért boltba nem mennék így mert elég nagyon a melleim és ezért egy picit lógnak ha te is így vagy vele szerintem ne menj így utcára. De ha kicsik a melleid akkor nyugodtan kimehetsz így is.
2019. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha normális anyagvastagságú, nem áttetsző felső van rajtad akkor nem az.
2019. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem gáz, főleg ha nem lóg az emlőd a térdedig.


Néha öregasszonyokból látok olyat, aki nem köti fel a csecsét és lelóg a derekáig, na az gyomorforgató. Szerintem.

2019. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem elég közönséges natúr menni a boltba. Otthon teljesen normális.
2019. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Szinte sose hordok,csak orvos,vagy ha nagyobb dekoltázst akarok.Még jó melleim vannak,sok felső alatt nem is látstik,hogy nincs,hiába testre simuló.
2019. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Én pont most láttam egy csajszit, bár csak mellbimbója volt, de nem volt rajta semmi és teljesen testhez simuló felső volt rajta, totál átütött, és látszódott a formája. Hát tuti nem mennék így ki az utcára, de ha bő pólóban vagy, és esetleg a ruha is megköveteli, hogy ne legyen rajtad melltartó (pl a hátán kivágott, szerintem nagyon szexi tud lenni) akkor teljesen vállalható.
2019. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Nyáron vagy ha meleg van én sem mindig hordok melltartót,nem szokott zavarni mások vélemény. 36N
2019. ápr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem gáz. Szerencsére még nincsen törvénybe foglalva,hogy aki melltartó nélkül megy utcára,azt lelövik:). Szóval,ha nem ízléstelen, és nem megbotránkoztató akkor teljesen nyugodtan,a lényeg,higy neked a legkomfortosabb legyen:)!
2019. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En nem igazan foglalkozom mas velemenyevel, a melltarto szamomra borzalmasan kenyelmetlen ha tobb oran at van rajtam, igy ha nem olyan felso van rajtam aminek kivagott az eleje akkor nem veszek fel.
2019. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se mindig veszek fel. Ha boltba megyek, vagy kutyát sétáltatok nem mindig veszek fel. Vagy ha pl pulcsi vagy kabát van rajtam akkor se.
2019. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!