Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik záróvizsgára színes...

Illik záróvizsgára színes ingben menni, egyáltalán milyen javasolt, képet linkeltem?

Figyelt kérdés
Felsőfokú 2 és fél éves okj-s vizsgáról lenne szó, tehát nem ballagási. A tanárunk azt mondta, hogy csinosan öltözzünk fel vizsgára, de ezt nem fejtette ki jobban, csak utalt rá hogy ez pozitív benyomást kelt majd a vizsgabizottság előtt. Nem tudom mennyire illik elütni a tipikus fehér ing fekete nadrág kombótól. Én egy szép színes ingre gondoltam (fehér nincs is), egy zöld vagy kék, esetleg pirosas és ezt elegáns fekete nadrággal ötvözném, esetleg egy fekete vagy fehér blézer, habár az utóbbi szerintem elhagyható, mert júniusban elég meleg lesz ahhoz.

2019. ápr. 22. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudom a fehér ing miért ünnepélyesebb." - Szimplán csak egy bevett dolog, sok bankban is pl ezért elvárás a fehér ing vagy blúz, mert az emberek ezt a professzionizmussal azonosítják. Ugyanolyan mint ahogy itthon a fekete mondjuk a gyász színe. De kínaiban kb 2-3 ezer egy sima fehér ing és utána is hasznos mondjuk állásinterjúra vagy kék farmerral utcai viseletnek is jó.

Ha színes inget szeretnél akkor válasz egy hagyományos szabásút ( [link] plusz fekete zakóvak sokkal alkalmibbnak tűnnek. Fekete nadrághoz és színes inghez szerintem a fehér zakó nem passzol, de így látatlanban nehéz.

2019. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hátha most jó a link:

[link]

2019. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megfontolom őket. Érdekes, hogy ennyien írtátok a kék inget, nem gondoltam volna.


Még egyet megmutatnék, lehet furcsának tűnhet, de ha már a fehér ünnepélyes szín akkor milyen lenne hímzéses ing?


Azért nem nagyon szeretnék hagyományos fehér inget, mert egészségügyi végzettségem van, kórházban fogok dolgozni, gyakorlati vizsgán is munkaruhában kell lenni és úgy gondoltam, hogy szóbelire már tényleg nem szeretnék fehérbe bújni.


Ezt egy elegáns fekete nadrággal, esetleg fekete blézerrel:


[link]

2019. ápr. 22. 20:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Szeintem az utolsó nagyon szép, én a helyedben mindenképpen azt venném. A három közül egyértelműen az a legjobb választás.:)
2019. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!