Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor bántad meg a legjobban,...

Mikor bántad meg a legjobban, hogy magassarkúban mentél el otthonról?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 23:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%

Őszintén? Soha nem bánom meg, hiszen olyan magabiztossággal tudok benne járni, mint más egy sportcipőben.

Nekem ez nem jelent plusz odafigyelést, nem kell folyton a lábam elé néznem, hogy ne törjem ki a bokám, hiszen a mindennapi viseletemhez tartozik.

Ebben talán az is közrejátszik, hogy minden magassarkúm kényelmes annak ellenére, hogy olykor 5-10 centivel is magasabb, mint amiket a legtöbb nő hord.

Fent már említette valaki a kórust. Mi anno fellépéskor mindig extra hosszú, szabvány, lepedőszerű ruhákat vettünk fel, ami még a közepes magasságú tagokkal is kiszúrás volt, nem hogy az alacsonyakkal.

Akkor is jól jött a kis extrém, 15 centis barátom, mert így könnyen tudtam benne lépni, és nem ért a földig.

2019. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem egy magas sarkú bokacsizmát, ami pont ez a kicsit csinibb, de mégis hétköznapi kategória. Tök kényelmes volt, a talpa is vastagabb és bordás, szóval tényleg nem egy olyan darab, amiben az ember könnyedén kitöri a bokáját. Itthon rendszeresen hordtam, simán tudtam benne normálisan közlekedni mindenféle gond nélkül. Viszont egyszer abban mentem vissza az egyetemre és megfeledkeztem arról, hogy hazafelé is ezt fogom majd viselni, csak akkor majd cipelnem kell a nehéz táskáimat is, a sulis cuccokat és amúgy egy tök nagy dombra kell felmászni az egyetem épületéhez, ami télen annyira nem túl kellemes, ha csúszik is a nem túl jó minőségű járda... Hát akkor nem 5 perc alatt értem fel oda, hanem volt az jóval több is, el is estem és még utána is nagyon fájtak a lábaim. Úgyhogy azóta csak lapos cipőket hordok, ha ott vagyok...
2019. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Egyszer. Nem jól csináltam meg a pedikürt. Valójában bármit viselek begyulladt volna a körmöm nap végére. A körömcipő csak gyorsított rajta.


Itt nem a cipő volt a ludas, én kapkodtam. De aznap nagyon bántam, hogy nem a viseltesebb balerinát vettem fel.

2019. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Pár napja amikor feltörte a lábfejeim kb. 10 helyen.
2019. ápr. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is egy téli napon, amikor felvettem az egyébként szuper kényelmes 5-6 centis csizmám, amiben bármikor simán lesétálok 5-10 kilométert is. Tudtam, hogy hóban/ónos eső után nem lesz könnyű benne, de gondoltam megpróbálom, mert csinos akartam lenni, de estem keltem-egész nap, mert ahogy a magassarkúknál lenni szokott, tök sima talpa van, semmi fogása nem volt a talajon :(
2019. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Egyszer még gimi 10-ben, ha jól emlékszem gólyabálon. Új volt a cipőm, és imádtam hordani. Igen ám, csakhogy anyuék hoztak vittek a suliba/ból, az iskolában főleg ültünk, így nem sokat mentem benne, így nem volt semmi gáz. Viszont a buliba busszal mentem, de végállomástól még 15-20 perc séta volt, amitől már kezdtek megfájdulni a lábaim. Eleinte próbáltam nem foglalkozni vele, de a vége az lett, h kénytelen voltam levenni. Az est hátralévő részét cipő nélkül töltöttem egy szál harisnyában, az volt a szerencse, h anya értem jött, így nem kellett kimennem így az utcára, viszont még így is úgy felfáztam a folyosón levö hideg kövön, hogy egy hétig nem is mentem suliba. Na, de aztán megtanultam, h soha ne menjek el hosszabb idöreolyan cipőben, amit még nem járattam be.


A másik ilyen már egyetemen volt. A tavaszi félév utolsó vizsgájával vegeztem, mikor összefutottam az unokahugommal, meg pár barátnőjével, akik éppen a Tisza partra indultak az egyik csajszi pasijához, meg a haverjaihoz. Úgy volt, estig visszaérünk, így nem variáltam, úgyis messze laktam onnan, ahol taliztunk, mondom ezt a pár órát simán kibirom. Aha, estére mindenki szépen berúgott, így nem mentünk haza, de még másnap sem csak utána következő nap délben. Amivel nem is lett volna semmi baj, mert jól elvoltunk, csak hát csini cuccban, elég kényelmetlen volt. A magassarkúmat meg a harisnyát azonnal levettem, a blúz helyett sikert az egyik sráctól egy pólót kunyizni, de a szoknya végig rajtam maradt. Amúgy azért bántam csak a magassarkút, mert nem tudtam benne menni a homokban, ami annyira forró volt, h rendesen égette a talpam... :(

2019. júl. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem bántam sosem pedig nagyon magasaim vannak.Ha úgy döntök abban megyek nem érdekel ha nagxon fáj akkoris kibírom.

Levenni utcán ezért sosem vettem inkább összeszorított foggal is de megyek benne.


28l

2019. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a vidéki vizsgámra abban mentem el, és futva kellett volna kimennem utána a vasútra, mivel szakadt az eső. De így maradt a gyorsan topogás, véresre dörzsölt sarokkal. Élvezet volt :D

19L

2019. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sokszor, gyakran azt is megbánom, hogy megvettem őket 😅 a boltban és a szobában az összes kényelmes, kint már nem annyira. Egy ideje viszek inkább váltó cipőt, hogy ne szenvedjek.
2019. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mindig, amikor legday van.
2019. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!