Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban repülni? Többi...

Magassarkúban repülni? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövő kedden megyek egy üzleti találkozóra tolmácsolni(ami már eleve hihetetlen nagy megtiszteltetés) ráadásul elég komoly dologról van szó. Repülővel megyünk 2 nap 1 éjszaka. Nagyon csinosba kell lenni illetve már a reptéren várni fognak minket, szóval nem opció hogy melegítőben megyek aztán átöltözök. A cég fizeti a jegyet mindent, rajtam kívül még egy férfi és egy kolléganő jön mindketten kézipoggyásszal ami 2 napra bőven elég(én csak tolmács vagyok plusz én vagyok a legfiatalabb szóval pofátlanságnak érezném ha én előállnék azzal hogy feladós csomagot is akarok). Sokat repültem már de magassarkúban pl soha. A kollegina azt mondta hogy azért illene ha nem is 10centis cipőbe de mivel várnak minket és ebédelni megyünk nem balerinában menni. Attól félek hogy elég kínosan fog kinézni hogy ott topogok a reptéren illetve a sok lépcsőzés bőrönddel stb...szerintetek nagyon kínos ha egy telitalpúban vagy kis sarkú cipőben megyek? Nem tudok váltócipőt vinni a kis kézipoggyász miatt így is laptop papírok stb is lesz nálam. Mit gondoltok?

2019. ápr. 11. 15:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Pénzügyi szektorról van szó
2019. ápr. 11. 16:02
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Én ilyenkor mindig viszek váltócipőt, biztos nem fér be valahogy a táskádba? De egyébként, főleg, ha te csak a tolmács leszel, egy törpesarkú (vagy hogy havják) is elég, ha abban kényelmesebb.
2019. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Stewardessek tömege kibírja nap mint nap.
2019. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Elképesztő, hogy gyakorlatilag a szakmai elvárásként tekintenek a magassarkúra... Hánynom kell az egész üzleti világtól.
2019. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Mintha nem léteznének lapostalpú elegáns cipők...

Pláne, hogy te "csak" tolmács leszel (ne érts félre, tök jó lehet, én is tolmács akartam lenni sokáig... csak érted, nem a tolmács a "főattrakció" egy találkozón)

2019. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem lesz kínos, én is repültem már magassarkúban hasonló helyzetben. Mindig van egy pár ember a gépen aki láthatóan üzleti útra megy, öltönyben, kosztümben, és mindenki aki repült már életében pontosan tudja is hogy ez így van.

Amire javaslom hogy figyelj:

1. Bejáratott magassarkú legyen amiben kényelmes járni, a reptereken meglepően sokat kell lépcsőzni, sétálni, új cipőben mire a kapuig elérsz le fog rohadni a lábad.

2. A security-n biztos hogy levetetik veled, mert minden magassarkú sarkában van fémmerevítő, úgyhogy olyan cipőt válassz amit nem húsz perc le- és felvenni mert van rajta nyolc csat.

2019. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
A gépen ülve úgyis levesz, de igazából ha kényelmetlen bárhol leveheted.
2019. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :) Valószínűleg telitalpúban megyek azzal talán kipipálhatom a kényelmet és az eleganciát is.

Egyébként sajnos plusz hely nincs a bőröndben 1x bepakoltam próbából és esélytelen a kis kézibe még váltócipő is.

2019. ápr. 12. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2020. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!