Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy a ruhaeladós...

Miért van az hogy a ruhaeladós oldalakon (pl. Gardróbcsere, vagy akár Jófogás) a képeken takarják az emberek az arcukat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Miért takarják el az arcukat, amikor ki van téve a profilképük amin meg látszik? Plusz ha végül megveszed a ruhát, és személyesen veszed át akkor találkoztok, úgyis láthatod az arcát, akkor meg mi értelme?

2019. ápr. 28. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak nem akarják kitapétázni az internetet a pofájukkal, amit aztán mindenki arra használ, amire akar. Elvégre nem közszereplők. Nem is azok ellen rejtegetik az arcukat, akikkel úgyis személyesen fognak találkozni, hanem mindenki más elől, akire nem tartozik.
2019. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1# Korrekt, érhető érv, viszont manapság a különböző közösségi felületekre már szinte mindenki (tisztelet a kivételnek) feltölti a komplett életét, amit bárki felhasználhat. Ráadásul azokat valószínűleg sokkal többen megnézik, mint pl. egy pulcsi hirdetést egy adok veszek oldalon.
2019. ápr. 28. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk mert profilnak mindenki a legjobb képét állítja be, a fotón meg nem biztos hogy pont annyira jól néz ki.
2019. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

#2

Szinte mindenki, de nem mindenki. Én például nem töltöm fel sehova, nem használom a saját képem profilképnek sehol, nem használom a valós személyes adataimat sehol.

2019. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a feje a lényeg, hanem a ruha.
2019. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Ezért tettem hozzá hogy tisztelet a kivételnek:)
2019. ápr. 28. 10:32
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 Nyilván, csak nem értem miért fordít erre mindenki akkora gondot, mikor például jó páran az FB vagy Insta képüket töltik fel, amit több százan, esetenként több ezren látnak, viszont azt levágják vagy szerkesztik egy olyan oldalra, ahol nem nézik meg az afott hirdetést esetenként 50en sem.
2019. ápr. 28. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1:Azért mert a ruhát akarják eladni és nem magukat.

2: Az két teljesen más dolog hogy ha a közösségi oldalra rakják fel a képet. Mert hogy oda ugye olyan képet rak fel az ember főleg ha egész alakos, ami minden szempontból előnyös. A ruha eladásakor is fontos hogy a ruha előnyösen álljon az illetőn, jól mutasson de itt az illető arca nem lényeg és lehet hogy azért takarja ki, mert gáz fejet vág de a ruha viszont tökéletes áll rajta/mutat a képen. Sokszor olyan képeket látok fent adok-veszeken is hogy olyan mintha magát akarná eladni a csaj nem a ruhát ami rajta van mert hát ugye abból nem sok látszik. kicsit olyan mintha azt üzenné hogy "Nézzétek milyen jó nő vagyok, hatalmas kibuggyanó mellekkel." Kicsit idegesítő az ilyen, és nem azért mert féltékeny vagyok hanem mert a ruha/póló érdekel nem a csöcse. Én sose bújok bele, csak ha az illető kér egy privátba képet hogy hogy áll valakin. Például egy egybe ruha.

2019. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévők mondják

Pl én is láttam már olyan hirdetést, hogy a kép alapján nem volt egyértelmű a csaj pontosan mit is hirdet sőt, akár magát is hirdethette volna olyan stílusú kép volt kb


Mondjuk én ilyenkor azt nem értem, hogy miért nem úgy készítik a fotókat h csak a nyakukig látszódjanak, esetleg utána levágnák azt a részt

2019. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Saját vélemény az, hogy sok a csaló akik lopják a képeket, és azokkal hirdetnek em létező cuccokat. És ha valakit mondjuk átvernek olyan képpel, amin a fej is látszik, akkor annak lehet kínos, aki az ártatlan.

Mert gondolj bele, kiteszik Facebook feketelista csoportba, közben nem is az a csaló, aki a képen van.

2019. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!