Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikortól lehet a kínaikban...

Mikortól lehet a kínaikban csőnadrágot kapni?

Figyelt kérdés
És légyszives ne gyertek azzal hogy a csőgatya b**iknak való.Nem véleményre vagyok kíváncsi hanem válaszra!Köszi a válaszokkal.:)
2010. júl. 5. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Hogy mikortól?Asziszem olyan negyed háromtól.
2010. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy nap,hónap v vmi.Am köszi akkor majd olyankor megyek-.-''.Normális válasz?
2010. júl. 5. 23:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én már láttam4 szinte mindegyikben! vagy te fiú vagy?
2010. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hopsz,sorryy:D:S igen
2010. júl. 5. 23:58
 5/10 A kérdező kommentje:
12,Fiú
2010. júl. 5. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hááát. én sok ilyen 16 éves csávón láttam már csőgatyát de nemtoom holvették:S sztem kinaikba tényleg nincs még! vagy nemtomm . jobban körülkell nézni:D
2010. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te most b*zi vagy? : xDDD
2010. júl. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kínaiban olyan nincs, hogy nincs!! Előbb van mint a legmenőbb boltban. Csukott szemmel jársz?? Nézz körül rendesen, de ne valami tanyasi kínai boltban. Menj bevásárló központba. Ásia Center. Tuti kapsz.
2010. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Télen- nyáron, nyitástól- zárásig.


Ez komoly kérdés?


Csőgatya, farmer, mindig minden szezonban van.

Én nem járok kínaiba, de a plázákban a nyári kollekciókban is vannak csőgatyák, gondolom ez a kínaikban is így van.

Menj Ázsia Centerbe vagy ha olcsóbban akarsz venni, akkor kínai piacra, biztos kapsz.

2010. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Heh, nem tudom, hogy hol laksz, de már hónapok óta alig tudok normális gatyákat venni maagamnak, mert mindenhol csőgatyákba botlok...
2010. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!