Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nagymellű, nagyobb fenekű...

A nagymellű, nagyobb fenekű molett lányok miért öltöznek zsákruhákba, miért nem inkább nagyon kivágott felsőket és fenéket hangsúlyozó ruhákat hordanak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én speciel nem akarom még jobban kihangsúlyozni az amúgy is nagy hátsóm. Meg aztán nem érzem magam komfortosan egy tapadós felsőben például és nem is áll jól.
2019. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szoktam néha kivágott felsőket hordani, csak azért zavaró mikor utcán is belebámulnak a dekoltázsomba meg néhányan nem tudnak a szemembe nézve beszélgetni. A fenekem meg hiába nagy ha nem szép formájú. Lehet a pasiknak más a véleménye, de szerintem a molett csajoknak általánosságban csak nagy a hátsója, de nem szép kerek, sokkal inkább itogylem azokat akiknek izmos feneke van zsíros helyett. Mindentől független nem zsákruhákat hordok, nem csak a formátlan krumplizsák meg a tapadós köldökig dekoltált cuccok vannak. Ízlésesebb sejtetni a dolgokat, mint kipakolni mindent az utcán.
2019. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nagy mellem van és nagy fenekem de nem molett vagyok hanem kifejezetten kövér. És még így is folyton a mellemet bámulják ha egy normál trikót/pólót veszek fel. Kivágott ruhát már egyáltalán nem is hordok. Zárt nyakút szoktam vagy a hajammal takarom magam. Képzelheted mi lehet egy csinos formás lánnyal.
2019. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet amúgy nem ártott volna tisztázni a kérdezőnek mi a molett, mert nálam pl a molett=nagyon kövér.
2019. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én eleve utálom ezt a szót hogy molett. Ne szépítsük, kövér és kész. Én is kövér vagyok, akinek meg nem tetszik hogy lekövérezik az fogyjon le és kész.
2019. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En a 170 cm/80 kilommal szerintem elegge tulsulyoknak szamitok, es pont hogy ilyen cuccokat hordok. Hozzateszem mazlim van, mert derekra nem hizok, es a hatsom is egedz jo formaju (bar a szoknya jobban rejti a hibakat, mint egy nadrag). Sokaig probaltam takargatni magamat, aztan rajottem, hogy elrejteni ugysem tudom hogy dagadt vagyok, de a zsakruhakban csak meg dagadtabbnak nezek ki, igy meg egy jo szabasu ruhaban egeszen csinosnak is tudom latni magamat. De azert vannak reszeim, amiket nem szeretek mutogatni.

De ez nagyon alkatfuggo, van olyan baratnom, akinek nagy a melle, nagy a feneke, de nagyon formatlan is, es hasra is hizik, neki nem all jol ugyanaz, neki a bovebb ruha a szerencsesebb.


Amugy az emberek nagy reszenek az a reskcioja, hogy fuj, tehen, mit mutogatja magat, szerintem ezert nem oltozik csinibben sok tulsulyos no, meg ha esetleg jobban is allna nekik.

2019. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Én meg túlsúlyos létemre ugyan nem kivágott, de igenis karcsúsított, alakot kiemelő ruhákat hordok.Volt már, hogy beszóltak, de inkább a nők szoktak rosszallóan vizslatni, a férfiak tekintete mást àrul el.😄

5 éve jàrok konditerembe rendszeresen, büszke vagyok magamra, és biztos nem én fogom magamat takargatni, csak mert valakiknek nem tetszik.Akkor hátra arc, lehet nézni a falat.

2019. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!