Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire létjogosult hazánkban...

Mennyire létjogosult hazánkban az alábbi viselet?

Figyelt kérdés

A Dallas című sorozatban a férfiak ( és a nők is ) viseltek a hétköznapi elegancia jegyében, a nyakkendő helyett valamit, aminek a nevét nem tudom. Olyan eseményeken is, mint pl. kerti party, de hétvégén az otthonukban is.

Az alábbi képen látható, miről van szó:


[link]


Mi ennek a neve?

Mennyire illik bele a magyarországi vagy európai öltözködési kultúrába?


Férfiakon itthon soha nem láttam még csak hasonlót sem, nőknél azonban elegánsabb eseményeken előfordult hasonló.

Sőt, egy idősebb hölgy, aki a gimnáziumban az egyik tanárnőm volt, rendszeresen viselt az iskolában is hasonlót.


2019. máj. 3. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem csak egy sima kendő...? Nálunk nők hordják, mert a por ellen nem kell a nagy western tehegelés közben, de ha tetszik, vedd fel.
2019. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ki a fenét érdekel, hogy mi illik bele az európai vagy magyarországi kultúrába? Komolyan ilyen hülyeségeket veszel figyelembe öltözködésnél? :"D
2019. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A link szerintem nem úgy működik, ahogy neked, úgyhogy találgatni fogok.


Ha a bolo-ról van szó:

[link]

Egyetlen emberrel találkoztam, aki hordott ilyet, egy volt egyetemi tanárom. Szerintem nagyon korlátozott darab, inkább jelmez részeként tudom elképzelni, mint hétköznapi viseletként.


Ha a western sál:

[link]

[link]

Azt már sokkal egyszerűbben össze lehet hozni:

[link]

[link]

[link]

2019. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Amerikában rendben van,de ez európa és Magyarország!

Ők sem viselnek magyar viseletet gondolom mert van köztük akkora bunkó,hogy meg európárol sem hallott.

2019. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oszter Sándor szokott bolót hordani. Szerintem nyugodtan, nem hiszem, hogy bárki megszólna érte. Különleges kiegészítő.
2019. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!