Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég vékony vagyok. Felmerjek...

Elég vékony vagyok. Felmerjek venni rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 12:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

tudom:)...de hízni se olyan könnyű ám mint azt gondoljátok:O:D...

köszi azért:)

2010. júl. 6. 15:14
 12/22 anonim ***** válasza:
ha formás, nem hófehér lábad van, akkor nyugodtan. amúgy én se tudok hízni, de nem is zsírt kell magunkra szedni. menj futni, úszni, biciklizni, és nem lesznek pálcikalábaid.
2010. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hidd el sokan ölnének a vékony testalkatért(én is pl.). Hodd csak nyugodtan, légy büszke az alakodra!! Örülj neki, hogy felvehetsz rövidnadrágot. Én pl. nem vehetek fel -.-'
2010. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nyugodtan, basszus, megőrülnék az örömtől,ha felvehetnék rövidnacit,és tefelvehetsz.. én 158 cm vagyok 45 kg, és már nem hordhatok,mert nagyon vastagok a lábaim...:( ez van, de te nyugodtam,bármilyet,ami csak tetszik,neked minden jólállhat.
2010. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)


majd ha összegyűlik a pénzem akkor elmegyek és veszek pár nacit;)...



és a cicanadrágról mit gondoltok?:). mondjuk egy feketecicanai. egy iylen tunikaszerűséggel?

tudom..fekete..még jobban vékonyít:)

2010. júl. 9. 19:05
 16/22 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Én azért nem hordok rövid gatyát mert dagadt vagyok.
2010. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
én 175/55 kg ugyanaz az alkat nem bírok hízni, izmosodni..régen nem szeretm de kezdem megszokni :) Rövidgatyát néha hordok de van egy hosszúságú szokyna ami viszont nagyon hülyén áll sajna, mert gebék a lábaim benne. De a cicanacis áltozatot mutasd meg előtte egy őszitne barátnődnek mert az tud hülyén kinézni
2010. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy vékony vagy:) Én örülnék neki, mármint így inkább átlagos a testlakatom, de ne szégyelld. Bátran vegyél fel rövidnacit, sztem a szín nem fontos, inkább a bőrszínedhez passzoljon.
2010. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem venném fel. Nehogy félre érts, nem bántani akarlak, csak én úgy gondolom h ezek a rövid nadrágok /egy másik válaszolóval ellentétben/ nem a vékony lányokra vannak tervezve. Persze nem olyanokra akiknek még a göröngyök is látszanak a lábain, meg akiknek reng a háj a lábán sétálás közben, de egy kis hús azért legyen rajtuk. Olyan éppen hogy húsos. Mondjuk ha 10-15 kg-val nehezebb lennél azt mondom ok.


Tényleg nem bántani akarlak vannak pasik akiknek kifejezetten ez jön be, de nekem az a véleményem h sok lányt csak kiröhögnek ha meglátják rövid nadrágban 20 kilósan.


Bár igazából mindent fel lehet venni ha optikailag jól választasz. Meg aztán te sem járhatsz meztelenül, csak mert vékony vagy :) Nem kell ám rám hallgatni, biztos le is pontoznak majd. (: Ha te elfogadod benne magad az már + pont mert ettől lesz egy kisugárzásod. És a lényeg h te jól érezd magad benne

2010. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

köszönöm mindnekinek:)


utolsó válaszoló:) egyáltalán nem pontoztalak le:)..azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi voltam:).és elfogadom a "negatív választ" is:)...és átgondolom:)és egy őszinte barátnővel emygek majd vásárolni:D..köszi mindnekinek;)

2010. júl. 10. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!