Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért lehet eladni ruhákat?

Mennyiért lehet eladni ruhákat?

Figyelt kérdés

Van egy csomó ruhám, amit nem használok, de mindegyik kifogástalan állapotú.

Van amelyiken a cimke is rajta van, van ami csak mosva volt, de a leghasználtabb is 2-3 viselést jelent. A legrégebbi ruhát tavaly ősszel vásároltam, kaptam.


Tally Weijl, Bershka, New Yorker, H&M, C&A és hasonló márkák.


Ti mennyit adnátok egy """használt""" ruháért?

Főként farmerok (hosszú,rövid), szoknyák, felsők.


2019. máj. 7. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyiért lehet eladni, amennyit mondjuk egy turkálóban is adnának érte.


Felsők 500-1000Ft/db.


Hosszú farmer, ha keveset használt akár 2000-2500Ft/db


Rövid farmer 2000Ft/db.


Ennél többet szerintem senki nem adna használt ruhákért, mert nagy leárazásokon nem sokat kell hozzárakni, de akkor már ugye csak újat vesz az ember...

Szerintem reális árakat írtam, de még így sem biztos, hogy mindet megveszik.

2019. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha valóban keveset vagy egyáltalán nem használt, akkor az eredeti árából kb 2000et ha levonsz, biztos fognak érdeklődni már csak a márka miatt.
2019. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igazából pont így adom el kb, ahogy az első írta.

Felsőket 500-1000ft, ami vastagabb, elegánsabb 1500.

Hosszú farmer 1500-2000ft. Rövidnacikért 1000-1500 ft.


Egy farmert akartam 3000ft-ért, amin rajta van a cimke 11.000 ft volt... de mindenki elszörnyűlködij, hogy annyiért nem kell. :D

De egy felsőt is sokallnak 1500 ft-ért postaköltséggel:D


Azt hittem én szálltam el nagyon, de nem.:)

2019. máj. 7. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, az #1 vagyok. Én is így jártam egyszer egy 15.000Ft-os,alig használt Zara farmerrel. 3000Ft-ot kértem érte és húzták a szájukat, meg le akarták alkudni, mert hogy szerintük "drágán" adtam... Aztán végül megvették annyiért. Bár ami külön vicces, hogy ugye nálam plusz pk. sem volt, személyes átvétellel adtam.
2019. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, az alig használt alatt azt értem, hogy 2 alkalommal volt rajtam, akkor sem teljes napot.
2019. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qborka ***** válasza:

Ezek a fast fashion márkák nem túl jó minőségűek, megértem, ha valaki nem akar ezekért sok pénzt adni. Én h&m-ban akkor veszek csak valamit, amikor már 1000-2000 forintba kerül csak. Ritkán, mert nem tetszik sem az anyaguk, sem a szabásuk a holmiknak. Viszont több pénzt nem érnek meg.


próbálkozz a gardrobcsere.hu oldalon, ha még nem tetted. Hátha...

2019. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Most miért kellett lepontozni?

Ahol én lakom simán viszik bolti árhoz közeli összegekért ezeket a márkákat. Az egy más dolog hogy nem érnek fele annyit sem, de ez már annak a dolga aki megveszi.

2019. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#2. nem én pontoztalak le, számomra mindenki válasza hasznos volt.


Amikor postázok akkor is próbálok reális árat írni, de néha tényleg azt érzem, hogy mindenki ingyen akar hozzájutni a dolgokhoz.

A legdrágább farmer is 3500 ft volt postával, szerintem ez vállalható ár, hisz már egy kínaiban sem vesz az ember nagyon 6000 ft alatt nadrágot.


Mindenesetre próbálkozom még és köszönöm mindenkinek, aki írt! :)

2019. máj. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!