Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan népszerű mostanába...

Miért olyan népszerű mostanában ez a Fila cipo?

Figyelt kérdés

Nem ertem, hogy emberek miért adnak ezért több 10.000 Ft-t

Nektek tetszik? Szerintetek miért ilyen népszerű?


[link]



2019. máj. 10. 21:21
 1/9 anonim válasza:
13%
Nem tudom hogy miért ilyen népszerű de nekem nagyon tetszik és most készülök vásárolni!
2019. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mindig voltak idétlen divatok, nem ez az első és még csak nem is a legrosszabb. A divat lényege, hogy lejárati ideje van, nem is lehet időtálló, mert akik követik, másképp nem cserélnék le a teljes ruhatárukat évente kétszer. A minőség is ehhez alkalmazkodik. Bírja ki, amíg felfuttatják a következő divatcikket, aztán már úgyis mindegy.
2019. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ocsmány ez a cipő
2019. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Biztos akciós a Deichmannban.
2019. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Pàr éve a fila tàska volt a menő.


Amúgy nyilvàn tetszik nekik, azért adnak ki érte ennyit.

Biztos neked is van hobbid, vagy bàrmi más tárgy vagy dolog, amire sok pénzt képes vagy kiadni. Màsok azzal vannak úgy, hogy nem értik miét adsz ki ilyenre pénzt! :)

2019. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem volt pár éve sem menő, csak mindenki azzal rohangált, mert valamelyik áruházlánc azt osztogatta pontgyűjtő akció keretében. Rengeteg Kappa és Ellehammer táskát is szétszórtak ilyen módon, csak a Fila volt az első viszonylag nagyobb név és meme lett.

2019. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Mert otromba és most ez a divat, mindenhol elsősorban az ilyen csúnyácska sportcipőket (chunky sneaker) tolják, így

az emberek megveszik.

2019. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert divatos. Akinek tetszik vesz, akinek nem az ne vegyen és ne fikázza csak mert neki nem tetszik. A fiatalok szeretik a menő, divatos cuccokat, ez ilyen egyszerű. Am szerintem is tök jól néz ki, nemrég vettem.
2019. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, de borzalmasan néz ki. Akin meglátom, arról egyből az jut eszembe, hogy valami proli, aki megpróbál divatos lenni, még akkor is, ha az aktuális divat az lenne, hogy szarral kend be magad. És hogy ezért még valaki ki is fizet 30 ezer forintot...durva.
2019. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!