Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsó (de nem selejt) ruhák...

Olcsó (de nem selejt) ruhák valahol neten, ahonnan rendelhetnék?

Figyelt kérdés

Nem csak ruhák, szóval a ruhák úgy ruhák, mint gatyák, pólók, felsők, pulcsik ilyenek. Meg cipő, övek, övtrató (az a fekete kétoldalt) xD meg minden.

hOgy is mondjam nem vet fel a pénz, meg anyuékat se, de nyáron zeretnék stílusos cuccokat venni, meg csináltatni anyuval (tud varrni) de az ilyen alap cuccokat mint öv, vagy farmer, nem tudja megvarrni. Szóval kellenének ilyen oldalak. Ahol nem 15.000 egy farmer.... Csak tök olcsó, és lehet rendelni..

Bár nem hiszem hogy van valahol, de talán...


2010. júl. 6. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézz szét a TeszVeszen, Vaterán. Én évek óta ezekről az oldalakról szerzem be a ruháim nagy részét.

Ezen az oldalon szoktak lenni jópofa felsők leakciózva 2500 Ft körül: [link]

2010. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén a TeszVeszt és a Vaterát ajánlanám. www.teszvesz.hu, ill. www.vatera.hu.

Én úgy tapasztaltam, hogy ruhaneműben a TeszVesz jobb, és olcsóbb. Érdemes bogarászni, minden nap rengeteg új cucc kerül fel, még ruhaanyagok is vannak. Mindkettőn regisztrálni kell, de semmiféle kötelezettséged nincs, a regisztráció ingyenes. Sok sikert!

2010. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vatera
2010. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!