Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Hogyan vegyem rá a barátnőmet arra, hogy hordjon fülbevalót? 22/F bővebben lent!

Figyelt kérdés
22 éves magyar fiú vagyok 16 éves cigány lány a barátnőm. A cigányok általában csak arany ékszereket hordanak. A barátnőm sajnos nem nagyon hord fülbevalót, csak nagyon ritkán aranyat. De csak ilyen lógósakat szokott például ilyen nagy karika. Olyanokat amik le lógnak a füléből lefele a nyaka felé. Én azokat nem szeretem (rajta) ezt már többször megmondtam neki. Azóta nem is hord semmilyen fülbevalót amikor velem van. De vannak sima fülbevalói is amik nem lógnak. Az is van neki arany is meg bizsu is. Valentin napra énis vettem neki 1-et 1 bizsut. (Mert nekem csak azok tetszenek amik nem lógnak le a füléből) De sajnos semelyiket sem hordja csak nagyon ritkán azt a nagy lógó karikát. És már sokszor mondtam neki hogy legalább akkor hordja a nem lógó fülbevalóit amikor velem van. Erre azt mondta nekem hogy azokat nem szereti... pedig másfél hónapja még hordta őket. Hogyan vegyem rá és hogyan érjem el azt hogy legalább akkor hordja a sima nem lógó fülbevalóit amikor velem van?

2019. máj. 11. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Miért fontos, hogy fülbevalója legyen? Mintha az élet múlna rajta úgy rá vagy kattanva a témára.
2019. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Hát te hlye vagy
2019. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Remelem elhagy teged

Csoda hogy miattad eldobta igy is a kulturajahoz tartozo elemet

2019. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha ő azt szereti hagyd rá. Így is akkor már nem nagyon hordja a karikát mert meg kérted. Meg amúgy is gondolom hosszú a haja( vagy legalább is a fülét eltakaraja). Ha veled nem hord fülbe valót inkább örülj, nem még azt h.milyet hordjon neked:o
2019. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Ne akard már ennyire irányítani szerencsétlent, hogy pontosan megszabod milyen fülbevalókat hordjon.

Szállj magadba.

2019. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Szegény kislány. Amúgy nem lep meg hogy kamaszlányoknál próbálkozol, egy minimális önbecsüléssel rendelkező nő már rég kidobta volna az irányításmániás hátsódat.
2019. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Bár tudom, hogy a mélymagyar lelkednek ez már sok, de első körben próbáld meg megérteni, hogy mi is egy párkapcsolat lényege! Mondjuk alapvetően az, hogy szeretjük és tiszteljük a párunkat. Olyannak, amilyen. Neeem, ez nem azt jelenti, hogy erőltessük rá a saját ízlésünket!

Éretlen vagy még te ehhez a párkapcsolathoz, haver.

2019. máj. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te kis fülcsifetises 😂🤦‍♀️
2020. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!