Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktál harisnyazoknit hordani...

Szoktál harisnyazoknit hordani? Ha igen milyen szetthez?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Vászongatyóhoz
2019. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Mi az a harisnyazokni?
2019. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nejlon zoknira gondol szerintem a kérdező.

Egy harisnya hogy tud zokni lenni?! 😂

Ritkán, de szoktam hordani. Főleg ha rosszabb idő van,ès olyan cipőt veszek fel, amiben fázna a làbam.

De, csak is nadrághoz és csak akkor ha csinosabb félcipőt vagy magassarkút veszek fel. Nyilván sport cipőhöz ès rövid szoknyához nem veszem fel! 😆

2019. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam ha a harisnyanadrág már meleg, jobban szeretem a vékony nylon zoknit mint a vastagabb zoknit. Vastag zoknit hideg időben hordok, harisnya zoknit balerina cipővel, sport cipővel szoktam.
2019. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kb mindenhez amihez nem harisnyát húzok. Sokkal kényelmesebb, praktikusabb számomra, mint a pamut. Mondjuk alapból inkább szoknyás/ruhás vagyok, amikhez nyilván harisnyát húzok, de ha valamiért nadrág van rajtam akkor harisnyazokni. A tipikus csajos cipőkhöz (balerina, magassarkú stb) gondolom mindenkinél alap, de én a conberse-t, edzőcipőt stb is azzal hordom. Eleinte furcsa erzés volt sportcipőt húzni harisnyazoknival, teljesen más volt mint pl egy topánkával, de hamar elkezdett tetszeni a dolog, szóval mostmár az edzések kivételével nem is használok pamut zoknit egyáltalán. Sajna még mindig sokan idegenkednek tőle, de ahogy látom egyre több csajszi kezdi felfedezni, h annyira nem is rossz viselet, legalábbis errefelé elég sok csajszin látni, h harisnyazoknival hordja a cipőjét.

Amúgy meg simán lehet olyat találni, ami iszonyat vékony és nem csillog nagyon, na ha ilyenből sikerül olyat találni, ami nem üt el nagyon a bőr színétől, akkor a cipő meg a nadrág közötti részen kb észre sem lehet venni.

2019. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Én is így vagyok vele, igaz én fiú vagyok, de már 11-12éves koromtól amióta kipróbáltam a nylon zoknit, szinte jó időben mindig azt hordtam, mert jobb volt, vékony és jobb érzés a lábomnak. De a nylonharisnyát is szeretem.
2019. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindennap kivéve nyáron amikor ruhát veszek fel akkor viszont 8 DEN-es nyári harisnyanadrág.

Egyébként minden szetthez felveszem akár fekete vagy testszínben.

Imádom !!!!

2021. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!