Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Miért vesztek rövidnadrá...

Fiúk! Miért vesztek rövidnadrág fazonú fürdőnadrág alá boxert? 19/f

Figyelt kérdés

2019. máj. 18. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem veszek.
2019. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sokan azért, mert kicsit úgy mozdulnak es be lehet látni.
2019. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen veszek
2019. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
azért veszek alá boxert, mert lengébb kialakítású és nem szeretném, hogy a péniszem látszódjon egy óvatlan mozdulatnál
2019. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

4-es

És arra gondoltál-e már, hogy olyan fürdőnadrágot vegyél, ami az is, nem pedig olyat, ami csak parodizálja? Miért nem?

2019. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 -remete- ***** válasza:
Én se veszek tök fölösleges ha az alsó madrág átázik akkor is látszik amit el akarna az ember takarni. Tölem aztán lessék meg nem érdekel...
2019. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Itt boxer alatt mit értesz? A sima, hétköznapi alsót, amit pl farmer alá is vesz az ember? Mert aki ilyent vesz fürdőnadrág alá az tényleg elég bolond.


A feszülős boxer fazonú fürdőnadrágot viszont láttam már bermuda alá venni sokszor. Gondolom a takarás a célja és a tartás, mert azért ezek a beépített hálók a fürdőnadrágokban nem túl jók ebben.

2019. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy fürdőnadrág fölé valaki vesz-e rövidnadrágot, vagy sem, az az ő egyéni hülyesége, az alsó, lényegi réteg viszont nem nélkülözhető, különben össze-vissza harangozna a micsodája...
2019. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Hogy fürdőnadrág fölé valaki vesz-e rövidnadrágot, vagy sem, az az ő egyéni hülyesége"


Nem hülyeség, hanem divat. Az emberek nem csak azért vesznek fel egy ruhadarabot, mert funkciója van, hanem azért is, hogy jól nézzenek ki. Miért pont a strand lenne kivétel? Uszodában ellenben, ahol a funkció a fontos, nem fogsz sok rövidnadrágost úszni látni. Aztán lehet, hogy x év múlva megint a hagyományos "tapadós" gatyák lesznek a menők. Vagy valami teljesen más, ki tudja.

2019. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, hogy lányként válaszolok, de a párom szokott felvenni alá.

Miért? Hát hogy ne harangozzon minden lépésnél.

Őszintén, én lányként nem tudom elképzelni, hogy néhány pasi hogy bírja ki boxer nélkül az ilyen bő gatyákat.. :D

2019. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!