Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pizsama menö még utcára, suliba?

Pizsama menö még utcára, suliba?

Figyelt kérdés
Tavaly nem egy ilyen embert láttam, akik pizsamában és papucsban jöttek suliba, mennyire menö még ez a lázadás idén?
2019. máj. 19. 04:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:D


Jól van, látom sokat ittál a tegnap esti buliban. Aludd ki magad.

2019. máj. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi csak a bolond ballagás miatt voltunk pizsibe suliba, de nagyon sokan csak átöltöztek.
2019. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Menő? Meg lázadás? :D

Nem lehet, hogy ahogy az előző írta bolond ballagás volt? Esetleg gólyahét/nap és ez volt a feladatuk? Vagy még talán farsang, halloween

2019. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem Magyarországon, de külföldön van olyan iskola, ahol valóban mehetnek a gyerekek papucsban és pizsamában. Ez egy posztkommunista, posztmodern, és posztkeleti ország, itt minden feltűnést kelt, amit eltér az átlagtól. Hisz tudjuk, amit a tömeg képvisel, az csak jó lehet, hiszen hárommillió ember nem tévedhet.
2019. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi számít pizsamának. Mert nekem volt olyan hogy megszóltak, miért nem öltöztem át, miért pizsi felsőben mentem suliba, pedig szak egy selyem top volt rajtam, meg alatta melltartó is.
2019. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, bár nekem a szabadidőruhámról is azt hitték hogy pizsi. Szóval csak éjszaka hordd. Valszeg te is szabadidőruha-együttest láthattál másokon. 20/NŐ
2019. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!