Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú, de milyen!?

Magassarkú, de milyen!?

Figyelt kérdés

Segítsetek lányok! A hétvégén adódott egy esemény, melyre nagyon kirittyentve kell megjelennem, kis kosztüm, magassarkú, minden. És sajnos reggeltől-késő estig tartó dologról van szó.

A problémám az, hogy soha nem hordok magassarkút, csak ha az alkalom úgy kívánja, és legfeljebb telitalpút, mert csak olyanban tudok viszonylag magabiztos lépéseket megtenni... Ennek legfőbb oka a 175 cm-es magasságom és a sportosabb, de azért nőies öltözködési stílusom.

Jelenleg viszont nincs ilyen cipőm, tehát vennem kellesz valamit, de erre a rendezvényre nem állíthatok oda telitalpúban, ez tuti!

Viszont nagyon nem bírja a lábam a magassarkúkat, fáj bennük, ráadásul ezt le sem vehetem majd min. 14-16 órán keresztül. A saját ballagásomat alig bírtam annó végigállni benne.

Milyen márkát ajánlanátok, amiben kicsit jobban bírná a lábam a kiképzést? Amin tényleg látszik, hogy odafigyeltek a kialakítására, és a kényelemre is? Ne kelljen sem az orrát, sem a sarkát kitömködni zsepivel, vagy zselépárnával, hogy ne törje fel a lábam?!

Nagyon fontos lenne! :( Köszönöm!


2019. máj. 20. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tamarist ajánlom. Az összes cipő amit ott vettem nagyon kényelmes. A magassarkúiban simán kibírok egy egész napot. De van egy claudio dessi magassarkúm is, ami szintén nagyon kényelmes.
2019. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qborka ***** válasza:
100%

Rieker, Tamaris, S. oliver, Geox ( ez már kicsit drágább)


Lehetőleg legyen pántja, hogy legalább a bokádat tartsa illetne ne vékony, hanem vastagabb sarka legyen.


Ha Budapesti vagy, irány a Krokodil Corso a Keletinél!

2019. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is a Tamarisra gondoltam, nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2019. máj. 20. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

+1 szavazat a Tamarisra, ha mindenáron muszáj.

Bár én nem tudok elképzelni olyan helyzetet, ahova kötelező magassarkút venni....

2019. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A crocs gyart mar magassarkut. De lehet,h nem eleg kecses a legtobb. De kenyelmes.
2019. máj. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok

Megkérdezhetem, hogy mi nem hasznos a válaszomban? A kérdésre válaszoltam.

2019. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!