Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Luxusüzletekben vannak...

A Luxusüzletekben vannak leárazások, vagy annyiba kerül minden mint a hivatalos márkaoldalon?

Figyelt kérdés

A luxusüzlet alatt itt Gucci, Louis Vuitton kalibert értek. Azt tudom hogy LV-nél nincs, és a Guccinál sem láttam még. Nyilván az LV az nagyon "elit" ilyen téren, a Gucci egy fokkal enyhébb. (Pl van outletje)

A Fendinél, Versace-nél viszont szokott lenni az oldalon (a hivataloson) Sale. Egy évben egy, max kétszer.

Ha bemegyek ilyen kaliberű márkaboltokba, (Nem outletre gondolok!) akkor annyiba kerülnek a dolgok, mint a hivatalos honlapon? Gondolok itt pl YSL, Balenciaga, Dolce Gabbana, Versace stb... ilyesmi boltokra. Vagy esetleg tartanak ők is már kifutó season-os darabokat?


Egyszer bementem a Burberrybe Budapesten (vásárlási szándékkal). Nagyjából tisztában voltam az árával annak amit néztem, de gáz, vagy nem, én rákérdeztem hogy egyébként annyiba kerül-e, mint a hivatalos oldalon?

Árak nincsenek kiírva, nekem annyira nem volt evidens. Miért ne térhetne el... És eszméletlen flegmán le lettem ugatva, hogy "hát méér'? Szerinteed? Mennyibe kerülne....?" Akkor voltam ott először és utoljára.


A "csóró vagy ha leárazásra pályázol, és ezek a márkák nem neked valók" kaliberű hozzászólásokat kérem mellőzni. Majd én tudom mire van pénzem :)

Nyilván az árfolyamokból adódó eltérések nem mérvadók.


2019. máj. 21. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, mert semmi értelmük nem lenne.

Akinek annyi pénze van, hogy ezeket megengedheti magának, az nem foglalkozik a leárazásokkal.

Akinek pedig nincs rá pénze, annak még akciósan se lenne.

2019. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itt Budapesten ezekben az üzletekben általában minden olcsóbb szokott lenni mint külföldön, de pl a Burberry a hivatalos honlapon már egy jó ideje minden termék árát forintban írja ki.
2019. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nincsenek leárazások,viszont pl az itthoni Gucciban tényleg olcsóbbak a dolgok mint pl egy olaszországi boltban.Érdemes nézelődni vagy spórolni annyira nem vészes,2-3hónap alatt tuti összejön.😊
2019. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző, az ár ugyanannyi, csak az eurot 300-al számolják még. Ezért olcsóbb. LV drágább picit, mint kint.


Burberryben mindig van leárazás, Balenciaga, Saint Laurent, Dolce&Gabbana a Heavenben kapható, és szokott lenni leárazás mindig szezon végén! A Heaven 2-ben pedig a megmaradt termékek vannak, brutál olcsón, 70% általában. Lehet kincseket találni!

2019. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Leárazások nincsenek, viszont nem minden esetben kell az árcédulán látható arat kifizetni.


Egyedi kedvezményekkel, ajándékokkal működnek a valódi luxus boltok, persze nem úgy, hogy bemész az utcáról veszel 1db sálat, és akkor mindjárt kapsz egyedi kedvezményt.


Ez inkább a rendszeresen és/vagy sokat vásárlóknak van, és valahol pont arról szól, hogy mutassa a vevőnek, hogy ő milyen különleges ügyfél (még akkor is jobban eladható ez a módszer, ha sokan kapják, mintha mindenki megkapná, és így nem érezné senki, hogy a kitüntetett figyelem neki jár).

2019. máj. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok. Miért írtok, ha nem tudtok érdemben válaszolni? Nem értem. Vannak leárazások! Még a márkaüzletekben is külföldön! Én itthoni üzletet írtam.

A felsoroltak közül egyedül LV és Gucci nem áraz le! Gucci is csak azóta, mióta Alessandro Michele a tervező, ő szüntette meg a leárazást!

2019. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A felsoroltak közül egyedül LV és Gucci nem áraz le!"


A felsoroltakból kb egyedül ez a kettő luxus.


A többi max felső kategóriás üzlet. Értem, hogy Mo-n minden luxus, ami a fast fashion felett van (sokaknak az is, ami a kínai felett), de a világ jobban menő részében azért ez nem ilyen szimpla

2019. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Burberry, Balenciaga, Versace, YSL, Dolce&Gabbana luxusmárkák.

Valaki van itt képben bármivel is rajtam kívül? 😂😂😂 Előző, te sem jártál még ilyen üzletekben. De Google a barátod, keress rá ezekre a márkákra egyesével kérlek, és ismerkedj meg velük. Nem mondom, hogy közelebbről, mert azt úgysem fogsz, abból kiindulva, amit írtál. 👏🏻

2019. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért segítek kicsit...

[link]

2019. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Még egy... High end, már ha érted. 😊

[link]

2019. máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!