Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Luxusüzletekben vannak...

A Luxusüzletekben vannak leárazások, vagy annyiba kerül minden mint a hivatalos márkaoldalon?

Figyelt kérdés

A luxusüzlet alatt itt Gucci, Louis Vuitton kalibert értek. Azt tudom hogy LV-nél nincs, és a Guccinál sem láttam még. Nyilván az LV az nagyon "elit" ilyen téren, a Gucci egy fokkal enyhébb. (Pl van outletje)

A Fendinél, Versace-nél viszont szokott lenni az oldalon (a hivataloson) Sale. Egy évben egy, max kétszer.

Ha bemegyek ilyen kaliberű márkaboltokba, (Nem outletre gondolok!) akkor annyiba kerülnek a dolgok, mint a hivatalos honlapon? Gondolok itt pl YSL, Balenciaga, Dolce Gabbana, Versace stb... ilyesmi boltokra. Vagy esetleg tartanak ők is már kifutó season-os darabokat?


Egyszer bementem a Burberrybe Budapesten (vásárlási szándékkal). Nagyjából tisztában voltam az árával annak amit néztem, de gáz, vagy nem, én rákérdeztem hogy egyébként annyiba kerül-e, mint a hivatalos oldalon?

Árak nincsenek kiírva, nekem annyira nem volt evidens. Miért ne térhetne el... És eszméletlen flegmán le lettem ugatva, hogy "hát méér'? Szerinteed? Mennyibe kerülne....?" Akkor voltam ott először és utoljára.


A "csóró vagy ha leárazásra pályázol, és ezek a márkák nem neked valók" kaliberű hozzászólásokat kérem mellőzni. Majd én tudom mire van pénzem :)

Nyilván az árfolyamokból adódó eltérések nem mérvadók.


2019. máj. 21. 21:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, azt elfelejtettem írni a kérdésben, hogy olyanok ne váalszoljanak akik csak a NewYorkerben vásárolnak, és életükben nem voltak még ilyen üzletben...:D Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem pedig hallomásra, meg okos gondolkodókra.


Az LV-ben, Gucciban voltam már (konkrétan tegnap is). Itt fixen tudom hogy nincs leárazás. Azonban a dolgok valamennyivel olcsóbbak mint az oldalon hirdetett árak. (Pl egy tök alap gumis öv az oldalon 190€, a boltban 57 ezer volt. Ez átszámolva 4000 Ft különbség)


Aki szerint csak a Gucci és LV a luxus a felsoroltakban, annak nyilván fogalma sincs semmiről. Mint az előttem szóló is írta, az inkább ne is kommenteljen. Nagyjából hasonló árkategóriában versenyeznek. Aki szerint egy Balenciaga vagy YSL nem luxus, akkor az menjen be az egyikbe, és vegyen 3 pulcsit. Aztán amikor meglátod az 1 millió forintos számlát 3 pulcsira, akkor mondd hogy nem luxus.


Azzal nem értek 100% ban egyet, hogy senkit nem érdekelnek az árak. Vásároltam már a Louis Vuittonban, és ha ciki ha nem, fizetés előtt megkérdeztem hogy mennyi lesz egyébként. És itt teljesen normálisak voltak. Azért brutál nagy vagyonnal kell ahhoz rendeklezni, hogy ne érdekeljen abszolút hogy mi mennyibe kerül. (milliárdoknak) Magyarországon azért nem sok ilyen van. Sokan vásárolnak úgy ilyen boltokban, hogy messze nem élnek úgy, mint azt mutatni akarják, és titokban azért érdekli hogy 200 ezret, vagy 250 ezret fizetnek...


És én magam sem élek luxus életkörülmények között. Nincsenek milliós bőröndjeim és 3 milliós bőrdzsekim. Apróságaim vannak. Egyszerűen érdekel a divat és szeretem a márkákat.

2019. máj. 30. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!