Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit illik viselnie egy női...

Mit illik viselnie egy női vendégnek egy esküvőn?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyek életem első esküvőjére, viszont nem tudom mit illene viselnem. Van egy sima fekete pántos feszülős szoknyam illetve ilyen zöld színben ami szintén feszülős. Ilyet még fel lehet venni vagy inkább valami lenge szoknya kéne nem testre simuló? 19/l

2019. máj. 24. 06:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%

Se fehéret, se feketét, és semmi túl kihívót. A "pántos szoknyát" mint ruhadarabot el se tudom képzelni. Hogy mi zöld, azt végképp nem értem.

Valami egyszerű ruha lenne a legjobb. A fekete szoknyát nem ajánlom.

2019. máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Sajnos csak pantos szoknyaim vannak, viszont van olyan is ami viragmintas harang alaku egybeszoknya. Az mar elfogadhato? Sajna ahhoz is csak feher cipot tudok huzni, nem tudom mennyire baj ez...
2019. máj. 24. 06:56
 3/31 anonim ***** válasza:

Milyen cipőt? Sportcipő kizárva, balerina, körömcipő, szandál jöhet.

A virágmintás jó, egy szebb felsőt ha felveszel hozzá, akkor biztos elfogadható. Milyen stílus? Mi az anyaga?

2019. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Egyberuha, illetve az anyagat nem tudom pontosan, de jo tapintasu 🤷🏼‍♀️ A cipo pedig magassarku lenne.
2019. máj. 24. 07:06
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Feketét és fehéret egyáltalán nem illik viselni. Ha a menyecske ruha piros, akkor azt sem illik, bár ez nem olyan erős szabály, mint az előbbi.

Ha van templomi esküvő is, akkor oda túl kihívót sem illik. Egyébként azt veszel amit akarsz, de kaklulàd bele, hogy egész este abban leszel. Kényelmes legyen, ne kelljen percenként huzgalni.

Ráadásul folyamatosan képek és videók készülnek, túl mini és feszülős ruha sem ajánlott.

[link]

Én ilyesmi ruhákat szoktam felvenni, se nem kivágott se nem rövid.

Cipőnek is valami elegánsabbat illik

2019. máj. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
5# vagyok, a fehér cipő nem gáz, csak a ruha ne legyen full fehér
2019. máj. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A virágmintás cucc a fehér magassarkúval jó lesz. Egy cipő lehet fehér, a ruha ne legyen az, ez a lényeg.
2019. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%
szkafanderben menj
2019. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
2019. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
37%

Ez a feketét, fehéret nem illik viselni dolog meglehetősen idejétmúlt.

Meg kell kérdezni az ifjú párt, hogy zavarja-e őket az adott szint. Anno exem és én is talpig feketében voltunk unokatestvérem esküvőjén és egyáltalán nem érdekelte őket.

2019. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!