Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek érkezett meg Kínából...

Kinek érkezett meg Kínából ruhája amit az Ebay-en keresztül rendelt?

Figyelt kérdés

[link]


Segítsetek! Vásárolni akarok az ebay-en, de nem igazán tudom, hogyan kell végigcsinálni az ebayen egy vásárlást.

Mi kell hozzá?

Milyen bankszámlaszám kell hozzá?

Milyen tapasztalataitok vannak?

Jött a ruha vagy bármi amit rendeltetek?

Kell fizetni, hogy regisztráljak Ebay-re?

Hogyan kell PayPal-lal fizetni a termékért?

A Shipping után lévő összeg az összes postaköltség?


2010. júl. 7. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mint nagy ebay-es, valaszolok a kerdesedire :D

Mi kell hozzá?

Kell egy regisztracio, egy bankkartya,egy PayPal regisztracio.

Milyen bankszámlaszám kell hozzá?

A PayPal-ra kell regisztralni a bankkartyaszamoddal, azzal ami van, baratom OTP-s es neki is ment.

Milyen tapasztalataitok vannak?

Nekem vannak jok is, rosszak is. Eladokent talalkoztam par emberrel, aki nem fizetett stb. De vevokent meg nem volt rossz tapasztalatom, csak 1x. De szeretek onnan rendelni.

Jött a ruha vagy bármi amit rendeltetek?

Eddig mindig megjott minden, Kinabol is (igaz onnan csak kisebb dolgokat vettem -> Szallitasi ido akar 3 het is lehet!)

Kell fizetni, hogy regisztráljak Ebay-re?

Nem, de ha felteszel cuccokat, azert kell.

Hogyan kell PayPal-lal fizetni a termékért?

Bejelentkezel ebay-re, megveszed (vagy licitalsz, vagy Buy it now-Azonnali vasarlas) aztan megerosited az kovetkezo oldalon, ahova rak, majd lehet egy olyat, hogy "Pay Now". Itt bejelentkeztet a PayPal-odba, aztan ramesz majd, hogy "Pay/Confirm buy". Aztan kb ennyi :)

A Shipping után lévő összeg az összes postaköltség?

Valtozo. Lejjebb kell gorgetni az oldalon, es valoszinuleg minden nagyobb online boltnal kilesz irva, mennyiert postaznak Amcsiba, Europaba stb, es mennyi a varhato ido :)



DE! en sokszor megnezem az O adatlapjukat, hogy mennyi negativat kaptak, vagy vmi, es aztan merlegelek, mennyire erne meg :)


Sok sikert!

2010. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, segítségedet! Nagyon jó fej ember lehetsz, hogy segítettél és ilyen hosszú választ adtál a kérdésemre.
2010. júl. 7. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazan nincs mit! :)
2010. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is már szinte csak ebayről vásárolok.. :) Hihetetlen, mennyire olcsón ki tudok jönni néha, és milyen cuccokkal.

Kínából elég hosszú a szállítási idő, eltart egy hónapig is néha. Eddig nekem mindenem megjött, most volt hogy egy nintendo wii távirányító valahol elkeveredett, de a pénzemet visszakaptam. Amúgy ha rájössz, akkor rém egyszerű. :)

2010. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!