Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatalon öltönynadrág?

Fiatalon öltönynadrág?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és gyakran hordok szürke öltönynadrágot galléros pólóval, hétköznapokon is. Mi nektek az ilyenről a benyomásotok?

2019. máj. 26. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban öltöny nadrágot hordasz, akkor az egy stílus baki.



Galléros pólóhoz ha a farmernél komolyabbat akarsz, akkor egy chino a megfelelő választás.

2019. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyílván nem az itt adott válaszok fognak utat mutatni m,hanem a hétköznapokban szerzett tapasztalatok ezzel kapcsolatban.Amúgy az valószínűleg nem öltöny nadrág,hanem egyszerű szövet nadrág.
2019. máj. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első véleményét abszolút nem adom. Miért lenne baki? Smart casualba simán belefér. Azért a chino nem áll nagyon messze az öltönynadrágtól.


Mi is az öltöny: Nadrág + Zakó, ami szövetes, egy anyagból készült. Formális viselet. Ezeket általában egyben veszed meg. Nadrágjában mindig él van.


Mi is a chino: Egy elegánsabb, nemfarmer nadrág, amit nem öltönyhöz veszel, hanem magába. Ebben néha van él, néha nincs. Formális öltözethez nem megengedett, sport zakóval bármikor.


Azonban vannak olyan zakó + nadrág kombók (amiket javarészt egyben árulnak) amik megegyező anyagból vannak, ugyan olyan színűek (kvázi "öltöny"), mégsem hordhatók formális viselethez. Általában ezek slim fitebbek, esetleg a nadrág szára rövidebb, jobban mutatja a bokát, ilyesemi. Ezeket inkább a márkaboltban mintsem öltönyösnél kapod. Pl Zara tele van ilyenekkel, Különböző színekben. Ezekhez nagyon sokmindent láttam már felvenni. Sima póló, V póló, galléros póló (avagy pólóing). Egyiksem divatbaki.


A smart casual elég sokmindent elbír. Vannak olyan chino-k amik anyagot leszámítva szinte egy öltönynadrággal is felérnek. (Pláne ha van ugyan ilyen anyagú zakó hozzá)

A klasszikus öltönynadrág egy vékonyabb, lengébb nadrág. És itt most ne ez a nagypapás, 3 számmal nagyobb, 20 centivel hosszabb öltönynadrág lebegjen a szemünk előtt. Képzeljünk el egy passzentos, slim fit szürke öltönynadrágot.


Hordjad bátran ha öltönynadrágra gondoltál, ha egy élvasalt chinora, mindegy. Pólóing betűrve, egy mokaszinnel például elég ütős kombó.

Lehet úgy öltönynadrágot hordani öltöny nélkül, hogy ne üssön el a többi ruhadarabodtól. Én is szoktam :)

2019. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!