Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előnyös vagy előnytelen lenne...

Előnyös vagy előnytelen lenne nekem egy magas derekú paperbag nadrág ha alacsony vagyok és nagy a mellem?

Figyelt kérdés
Nem volt még rajtam ilyen, boltban még nem volt méretemben, így nem is tudtam felpróbálni, de szeretnék netről rendelni. Nagyon tetszenek, de nem tudom hogyan mutatna úgy rajtam hogy alacsony vagyok és nagy a mellem. Lehet a mellem alatt érne közvetlenül, az meg hát bizarr. Amúgy átlagos a testalkatam.

2019. máj. 28. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelműen előnytelen, nagyon is
2019. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Csak érdekes hogy amikor divattipeket adnak alacsony nőknek akkor mindenhol írják, hogy a magas derekú nadrág hosszabbítja optikailag a lábakat, na igen, csak ilyenkor a mellméretre nem térnek már ki.
2019. máj. 28. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem van es szeretem nem a mellemig er. 158 centi vagyok koldok pcm felso golyojanal van a megkotoje.
2019. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én 157 vagyok. Amúgy erre gondoltam:


[link]

2019. máj. 28. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:
A mid-rise fazonúak még jól állhatnak, de ezek az igazi magas derekúak szerintem nem. Én magasabb vagyok nálad, de még mindig inkább alacsonyabbnak mondható és nagy a mellem. Úgy nézek ki a magas derekú gatyákban, mintha egy polcra lennének téve a melleim. Szóval még inkább kiemeli, ami szerintem elég röhejes hatást kelt. Kb olyan vagyok benne, mint egy két lábon járó cs.cs. Próba nélkül nem venném meg a helyedben.
2019. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 28. 13:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a magasság számít, hanem az arányok. Inkább azoknak áll jól, akiknek a felsőtestük hoszabb, és rövidebbek a lábaik. Ellenkező esetben még jobban összenyomja az amúgyis rövid felsőtestet. Ha nem rövid a felsőtested a lábaidhoz képest, akkor állhat jól annak ellenére, higy alacsony vagy. De persze ez csak általánosítás, gyakorlatban nem tudom. Próbálj fel egyet boltban.
2019. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pont orsayos az enyem es semmi baj vele
2019. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Már eleve az angol neve sokatmondó, hogy ezt mennyire lehet normális ruhadarabnak tekinteni.
2019. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én szívesen felpróbálnám, de a boltba mire elérek elviszik a 38-ast.
2019. máj. 29. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!