Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előnyös vagy előnytelen lenne...

Előnyös vagy előnytelen lenne nekem egy magas derekú paperbag nadrág ha alacsony vagyok és nagy a mellem?

Figyelt kérdés
Nem volt még rajtam ilyen, boltban még nem volt méretemben, így nem is tudtam felpróbálni, de szeretnék netről rendelni. Nagyon tetszenek, de nem tudom hogyan mutatna úgy rajtam hogy alacsony vagyok és nagy a mellem. Lehet a mellem alatt érne közvetlenül, az meg hát bizarr. Amúgy átlagos a testalkatam.

2019. máj. 28. 09:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9, minden normális ruhadarab, amit magadra húzol, még egy krumplis zsák is. Ízlésről nem szokás vitatkozni.
2019. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem szokás. Ezen felül egy ruhadarabot objektív szempontok alapján is meg lehet ítélni, praktikusság, dress code stb.
2019. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen... hasonló paraméterekkel rendelkezem, csak mellé még kövér is vagyok. Akármennyire csinos a próbababán, rajtam úgy nézne ki, mint egy teleszart pelenka :(. Nem is azzal van a gond, hogy magas derekú, hanem a díszítéssel, pluszanyaggal a tetején.
2019. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!